Αξιολόγηση Θέματος:
  • 16 Ψήφοι - 2.56 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Solaris Urbino III 18m
#91
(17-03-2015, 03:44 PM)nikos99 Έγραψε: Είναι δύο κλααανκ σαν να χτυπιούνται δύο σίδερα και ακούγεται σχεδόν ταυτόχρονα με την αλλαγή ταχυτήτων... ακουγεται μόνο στα αρθρωτά Solaris αλλά όχι σε όλα, πάντως το ακούω συχνα... Νομίζω βγαίνει στο χώρο γύρο απο τη φυσούνα... χωρίς βέβαια να αποκλείω άλλα μέρη του λεωφορείου.

Δεν το έχω προσέξει... Ίσως γιατί πάντα, κάθομαι μπροστά...!
Ikarus Karosszéria - És Jármugyár, Matyásfőld - Székesfehérvár
[Εικόνα: ikarus2.gif]
Απάντηση
#92
(17-03-2015, 03:44 PM)nikos99 Έγραψε: Είναι δύο κλααανκ σαν να χτυπιούνται δύο σίδερα και ακούγεται σχεδόν ταυτόχρονα με την αλλαγή ταχυτήτων... ακουγεται μόνο στα αρθρωτά Solaris αλλά όχι σε όλα, πάντως το ακούω συχνα... Νομίζω βγαίνει στο χώρο γύρο απο τη φυσούνα... χωρίς βέβαια να αποκλείω άλλα μέρη του λεωφορείου.
Νομίζω είναι θέμα της φισούνα το συγκεκριμένο και ακούγεται και όταν ειναι σταματημένο το όχημα
Απάντηση
#93
Χθες στο Χ95 είδα για πρώτη φορά ένα νταλικοSolaris με διαφήμιση στο πλάι, όπως αυτή εδώ, και στο πίσω μέρος του οχήματος. Δεν μπόρεσα να δω τον αριθμό του οχήματος.
Απάντηση
#94
Το Solaris 910 στο ΒΓ18 με ολοσωμη διαφημιση γερμανικης αλυσιδας σουπερ-μαρκετ!
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση
#95
(03-07-2015, 11:53 AM)MrVanHool Έγραψε: Το Solaris 910 στο ΒΓ18 με ολοσωμη διαφημιση γερμανικης αλυσιδας σουπερ-μαρκετ!

Σε αρκετά Solaris έχουν μπει διαφημίσεις ειδικά αεροδρομίου.
Απάντηση
#96
(03-07-2015, 05:44 PM)ecoj Έγραψε: Σε αρκετά Solaris έχουν μπει διαφημίσεις ειδικά αεροδρομίου.
...ολοσωμη..
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση
#97
(03-07-2015, 09:37 PM)MrVanHool Έγραψε: ...ολοσωμη..
Με τις μικρές ξεκινάς και μετά προχωράς και στις ολόσωμες.
Απάντηση
#98
Το #911 με νεες πινακιδες ΥΝΤ9963
Απάντηση
#99
Από τα ιδιόκτητα 18μετρα πόσα είναι εκτος; Γιατί στο αμαξοστασιο των τρολει στο Ρουφ πρέπει μαζί με τα παροπλισμένα 6αρια στον ιδιο χωρο να υπάρχουν και καμιά 15αρια από αυτα
Απάντηση
Σε ακινησία είναι 23 συνολικά και ένα έχει γίνει διαγραφή (το ΥΝΝ 9911, δηλαδή 24 συνολικά). Υπάρχουν και μερικά άλλα που έχουν να κυκλοφορήσουν αρκετό καιρό, αλλά φαίνονται ασφαλισμένα (ενεργά θεωρούνται και αυτά που είναι σε ακινησία, απλά δεν κυκλοφορούν λόγω βλαβών)
Απάντηση


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Solaris Urbino III 8,6 mercedes elbo 17 23.182 09-07-2014, 10:53 PM
Τελευταία Δημοσίευση: ecoj

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)