Αξιολόγηση Θέματος:
  • 16 Ψήφοι - 2.56 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Solaris Urbino III 18m
#11
(15-06-2010, 11:32 AM)dora Έγραψε: Καλημερα σε ολους τους φιλους των Μ.Μ.Μ. Για οποιον ενδιαφερεται το καμενο αρθρωτο αντικατασταθηκε απο την εταιρεια SOLARIS και αναμενεται να βγει στην κυκλοφορια
Σ ευχαριστουμε dora Smile

(15-06-2010, 12:19 PM)Solaris_Urbino_18 Έγραψε: Εδω και μια βδομαδα ειναι στο Α/Σ και περιμενει να παρει πινακιδες και αριθμο παρμπριζBig Grin
Μην μιλησει ανθρωπος, να πεταχτεις εσυ Tongue
Απάντηση
#12
Ε μα, μία κίνηση έκανε η κοπέλα (δεν έχουμε και πολλές στο φόρουμ) και να την αποθαρρύνει κατ' ευθείαν Tongue
Απάντηση
#13
Εχει και 1000 αριθμους πλαισιου διαφορα σε σχεση με τα ηδη υπαρχοντα. Πληροφορια απο παλαιο μελος του φορουμ. τελικα ειναι παραπανω απο βδομαδα μεσα στο Α/Σ.
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση
#14
(16-06-2010, 03:13 AM)Solaris_Urbino_18 Έγραψε: Εχει και 1000 αριθμους πλαισιου διαφορα σε σχεση με τα ηδη υπαρχοντα. Πληροφορια απο παλαιο μελος του φορουμ. τελικα ειναι παραπανω απο βδομαδα μεσα στο Α/Σ.

Φυσικο επακολουθο ειναι να εχει διαφορά, σκεψου ποσος καιρος εχει περασει απο τοτε που παραληφθηκε το τελευταιο.. Ασε που θα ειναι και μοντελο 2010..

Εκεινο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι η ΕΘΕΛ στριμωξε καλα τους Πολωνους..
Απάντηση
#15
(16-06-2010, 03:13 AM)Solaris_Urbino_18 Έγραψε: Εχει και 1000 αριθμους πλαισιου διαφορα σε σχεση με τα ηδη υπαρχοντα. Πληροφορια απο παλαιο μελος του φορουμ. τελικα ειναι παραπανω απο βδομαδα μεσα στο Α/Σ.

SUU341211AB008xxx ειναι δηλαδη Θωμα?
Απάντηση
#16
Γιωργο δεν γνωριζω, γιατι δεν μπηκα στο Α/Σ. Θα ρωτησω ομως ;-)
Η πληροφορια προερχεται απο 2 παλαια μελη του φορουμ.
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση
#17
Kαλημερα και παλι . Φυσικα και ειναι πανω απο μια βδομαδα γιατι εχει πιασει αραχνες !!!!! Μαλλον φοβουντε μη το ματιασουν και γινει πυροτεχνημα κι αυτο
Απάντηση
#18
Πρεπει να βγηκε στους δρομους το Solaris γιατι σα να το πηρε το ματι μου στην Μεσογειων. Θα το επιβεβαιωσω μεσα απο το Α/Σ
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση
#19
Για δες, για δες...
Απάντηση
#20
Υποψιαζομαι πως η πινακιδα πρεπει να ειναι ΥΝΡ. Θα ρωτησω ή θα δω και θα το γραψωCool Λετε να εβαλαν τον αριθμο παρμπριζ 850?
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Solaris Urbino III 8,6 mercedes elbo 17 23.182 09-07-2014, 10:53 PM
Τελευταία Δημοσίευση: ecoj

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)