Αξιολόγηση Θέματος:
  • 16 Ψήφοι - 2.56 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Solaris Urbino III 18m
Μιλάμε δηλαδή για σχεδόν 1/4 του στόλου εκτός(+ οσα ειναι καθημερινα μεσα για προγραμματισμένες συντηρήσεις). Και μετά λέμε γιατί δε βγαίνουν οι βάρδιες...
Απάντηση
Οι βάρδιες δεν βγαίνουν λόγω οδηγών όχι λόγω οχημάτων. Όχι ότι τα οχήματα περισσεύουν αλλά κάτι θα γινόταν αν υπήρχαν οδηγοί.
Απάντηση
(23-12-2023, 01:43 AM)kostas260 Έγραψε: Σε ακινησία είναι 23 συνολικά και ένα έχει γίνει διαγραφή (το ΥΝΝ 9911, δηλαδή 24 συνολικά). Υπάρχουν και μερικά άλλα που έχουν να κυκλοφορήσουν αρκετό καιρό, αλλά φαίνονται ασφαλισμένα (ενεργά θεωρούνται και αυτά που είναι σε ακινησία, απλά δεν κυκλοφορούν λόγω βλαβών)
 Το ΥΝΝ9911 όπως έχει αναφερθεί πιο πάνω έχει αλλάξει αριθμό κυκλοφορίας και είναι πλέον το ΥΝΤ9963. Ξέρουμε αν και αυτό είναι σε ακινησία ή αν κυκλοφορεί κανονικά; Προσωπικά δεν μου έχει τύχει να το δω ποτέ κάπου.
Απάντηση
(26-12-2023, 02:46 AM)Costpap Έγραψε:  Το ΥΝΝ9911 όπως έχει αναφερθεί πιο πάνω έχει αλλάξει αριθμό κυκλοφορίας και είναι πλέον το ΥΝΤ9963. Ξέρουμε αν και αυτό είναι σε ακινησία ή αν κυκλοφορεί κανονικά; Προσωπικά δεν μου έχει τύχει να το δω ποτέ κάπου.

Έχω να το δω η αλήθεια είναι αρκετά χρόνια και φαίνεται να είναι σε ακινησία απ' το 17 στο opencar (δεν είχα σημειώσει την αλλαγή του αριθμού).
Απάντηση


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Solaris Urbino III 8,6 mercedes elbo 17 23.182 09-07-2014, 10:53 PM
Τελευταία Δημοσίευση: ecoj

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)