Αξιολόγηση Θέματος:
  • 21 Ψήφοι - 3.24 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Μετακινήσεις λεωφορείων ανα Α/Σ - Πλήρης καταγραφή
#11
Προς το παρόν ξέρω ότι τα Solaris θα πάνε αρχικά Αεροδρόμιο & Ε22.
Απάντηση
#12
E22 με solaris? τελεια!!!
Τοπικοποιηστε τα 622,815 στον ευαγγελισμο
Απάντηση
#13
(10-08-2010, 08:43 PM)aliance Έγραψε: Από 1 Σεπτεμβρίου μεταφέρονται όλα τα Solaris 18 στο Ελληνικό μαζί με τις γραμμές Χ95-Χ96 ενώ η Ράλλη θα πάρει 100 νταλίκες Mercedes στη θέση των Solaris.

Και ποιος ο λόγος αυτής της "τράμπας"; Για να έχει ομοιομορφία στόλου το Ελληνικό (ήτοι κυρίως Solaris);

Πάντως συμφωνώ ότι, με εξαίρεση τα δίπορτα Ν2 που είναι ειδικά διαμορφωμένα για χρήση σε γραμμές του αεροδρομίου, πρέπει στις γραμμές αυτές να κυκλοφορούν τα καλλίτερα λεωφορεία του στόλου, καθώς αποτελούν και την πρώτη εικόνα των συγκοινωνιών της Αθήνας για πολλούς επισκέπτες από το εξωτερικό.
Απάντηση
#14
Καλα, ετσι κι αλλιως αυτη τη στιγμη δεν υπαρχει λεωφορειο που να ειναι σε κατασταση να "βγαλει" αεροδρομιακη γραμμη εκτος των solaris..

Στο Χ97 με τις GN επικρατουσε πανωλεθρια τις πρωτες μερες.. Εμεναν η μια μετα την αλλη...
Απάντηση
#15
(30-08-2010, 09:25 AM)Cmaniac Έγραψε: Καλα, ετσι κι αλλιως αυτη τη στιγμη δεν υπαρχει λεωφορειο που να ειναι σε κατασταση να "βγαλει" αεροδρομιακη γραμμη εκτος των solaris..

Στο Χ97 με τις GN επικρατουσε πανωλεθρια τις πρωτες μερες.. Εμεναν η μια μετα την αλλη...
τι ενοειται πανωλεθρια?
Τοπικοποιηστε τα 622,815 στον ευαγγελισμο
Απάντηση
#16
Παντως εγω την τελευταια φορα που πηγα αεροδρομιο πηγα με solaris νταλικα και ηταν πολυ καλο.αν θυμαμαι καλα ηταν η 815 ή κατι τετοιο.Αφετηρια απο Συνταγμα
Καλό το Ο302,άλλωστε με αυτό μεγαλώσαμε.
Αλλά σαν τον γλυκό γουργούρισμα του αερόψυκτου Magirus Deutz δεν υπάρχει...
Απάντηση
#17
Aκόμα δεν έχουν πάει τα solaris στο Ελληνικό. Κανονικά κάνουν δρομολόγιο σε 843, Β18 κλπ.
Απάντηση
#18
ναι τα βλεπω και εγω στο Β7 και Β5
Τοπικοποιηστε τα 622,815 στον ευαγγελισμο
Απάντηση
#19
Μήπως περιμένουν να μπεί το χειμερινό πρόγραμμα?Θα δούμε!!!
Απάντηση
#20
καλημερα και καλη εβδομαδα!!!
Ωρα 7:52 σταση αμπελοκηπων εν αναμονη διελευσης 230 προς ζωγραφου.H γραμμη Α7 εκτελουνταν με οχημα solaris turbino 18
Τοπικοποιηστε τα 622,815 στον ευαγγελισμο
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)