Αξιολόγηση Θέματος:
  • 9 Ψήφοι - 3.89 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ΣΤΑΣΥ - Μετρό - Γραμμή 2
(24-08-2018, 10:20 AM)Larioupol Έγραψε: Έχω μια "άσχετη" απορία. Από την στιγμή που αποβιβαζομαι Σεπόλια, έχω παρατηρήσει πως ο οδηγός βγαίνει για να γίνει αλλαγή οδηγού. Η αλλαγή αυτή συμβαίνει μόνο Σεπόλια?

Οι αλλαγές γίνονται για τη γραμμή 1 στην Αττική (νομίζω και στις δύο κατευθύνσεις λόγω μεγαλύτερης διαδρομής), για τη γραμμή 2 στα Σεπόλια όταν κατευθύνεται προς Ανθούπολη και για τη γραμμή 3 στην Εθν. Άμυνα όταν κατευθύνεται προς Πλακεντίας και αν πρόκειται για αεροδρομιακό δρομολόγιο κάνει αλλαγή και στην Πλακεντία και στις δύο κατευθύνσεις, γιατί είναι συγκεκριμένοι οι οδηγοί ππυ μπορούν να χειρίζονται συρμό στο δίκτυο αρμοδιότητας του ΟΣΕ (Πλακεντίας - Αεροδρόμιο).
Απάντηση
Για πρώτη φορά σήμερα, γύρω στις 10.30 το πρωί, είδα άδειο από επιβάτες συρμό να σταματά στο σταθμό Συγγρού-Φιξ προς Ανθούπολη και να παίρνει από εκεί τους επιβάτες (που συνήθως τις ώρες αιχμής είναι αδύνατο να επιβιβαστούν στοιχειωδώς ανθρώπινα και όχι σαν σε στάβλο ζώων μια και ως το Σύνταγμα όλα τα βαγόνια είναι τιγκαρισμένα). Βρέθηκε κάποιος να διαθέτει κοινή λογική στην ΣΤΑΣΥ;;;
Αν δεν έχεις χιούμορ, δεν στο πήρα εγώ - σόρι.
Απάντηση
Άγνωστο γιατί, είναι κλειστοί οι σταθμοί Ομόνοια και Πανεπιστήμιο και η 2 κυκλοφορεί στα κομμάτια Ανθούπολη-Μεταξουργείο και Σύνταγμα-Ελληνικό.
¨ΟΛΟΙ θέλουν να αλλάξει ο κόσμος αλλά ΚΑΝΕΙΣ δεν κοιτάει να αλλάξει τον εαυτό του...¨.

¨ EVERYONE wants to change the world but NOBODY is not looking to change himself ... ¨.
Απάντηση
(09-02-2019, 02:12 AM)K.S. Έγραψε: Άγνωστο γιατί, είναι κλειστοί οι σταθμοί Ομόνοια και Πανεπιστήμιο και η 2 κυκλοφορεί στα κομμάτια Ανθούπολη-Μεταξουργείο και Σύνταγμα-Ελληνικό.

https://www.news247.gr/koinonia/nekros-a...92778.html
Απάντηση

Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  ΣΤΑΣΥ (πρώην ΗΣΑΠ) - Μετρό - Γραμμή 1 ecoj 42 31.968 18-08-2019, 11:03 PM
Τελευταία Δημοσίευση: VANGSKG
  ΣΤΑΣΥ - Μετρό - Γραμμή 3 Cmaniac 126 84.496 29-03-2019, 01:49 AM
Τελευταία Δημοσίευση: N1Ellinikou
  ΣΤΑΣΥ - Μετρό - Γραμμή 4 (μελλοντική) nikos1991 13 12.911 23-10-2014, 03:41 PM
Τελευταία Δημοσίευση: TMantzas

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)