Αξιολόγηση Θέματος:
  • 2 Ψήφοι - 4 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Irisbus Citelis
Ήταν καινούρια Citelis! Δεν βλεπω το λόγο να έχουν κάτι διαφορετικό.
Απάντηση
Το ίδιο με τα 200αρια citelis με την διαφορά δεν είμαι σίγουρος αλλά αντί για κοκκινο χρώμα είχαν γαλάζιο για αυτό δεν είμαι σίγουρος
Απάντηση
(03-01-2012, 10:20 PM)Paul Έγραψε: Ήταν καινούρια Citelis! Δεν βλεπω το λόγο να έχουν κάτι διαφορετικό.

Ελα ομως που εχουν...
Απάντηση
Ναι αλλά αυτό που προσπαθώ να πω είναι ότι το λεωφορείο είναι το ίδιο μηχανικά ηλεκτρονικά εσωτερικά κλπ. Τώρα αν έχουν λίγο διαφορετικό χρωματισμό συγνώμη κιόλας αλλά δεν τρέχει κάτι.
Απάντηση
Αυτο ακριβως σου λεω, τεχνικες διαφορες εχουν, οχι τραγικες αλλα υπαρκτες. Κατα τα λοιπα το αμαξωμα ειναι ιδιο.
Απάντηση
Aυτα ποτε αναμενεται να κυκλοφορησουν??
Απάντηση
Εγώ από ότι είδα σήμερα στο αμαξοστάσιο της Σταυρούπολης, μου φάνηκαν ότι είναι δίπορτα (δε το λέω όμως με μεγάλη βεβαιότητα γιατί πέρασα γρήγορα), κατά τα άλλα είναι ίδια με τα προηγούμενα. Υπάρχει περίπτωση με την έλευση των νέων Citelis, να μπουν καλύτερα λεωφορεία σε κάποιες γραμμές, (π.χ. 84, 56-σύμφωνα πάντα με αυτά που λέει ο GiannisB δεν ξέρω αν είναι τόσο χάλια γραμμή);
Απάντηση
(04-01-2012, 09:35 PM)K.S. Έγραψε: Εγώ από ότι είδα σήμερα στο αμαξοστάσιο της Σταυρούπολης, μου φάνηκαν ότι είναι δίπορτα (δε το λέω όμως με μεγάλη βεβαιότητα γιατί πέρασα γρήγορα), κατά τα άλλα είναι ίδια με τα προηγούμενα. Υπάρχει περίπτωση με την έλευση των νέων Citelis, να μπουν καλύτερα λεωφορεία σε κάποιες γραμμές, (π.χ. 84, 56-σύμφωνα πάντα με αυτά που λέει ο GiannisB δεν ξέρω αν είναι τόσο χάλια γραμμή);

στο 56 φίλε μου έχει μπει citelis το 276, στο 84 μάλλον όχι δεν έχει μπει citelis αν κάνω λάθος πες το. Μάλλον θα σας βάζουν κανένα citelis από το 83 ή μπορεί να δώσουν τα cityclass του 83 να τα παν στο 84.
Απάντηση
Δε μπαίνει συνέχεια Citelis όμως, μία φορά μπήκε και νομίζω ότι έτυχε.
Απάντηση
Ναι μια φορά και δεν ξέρω πως έτυχε μπορεί να τύχει και στο 84 ποτέ δεν ξέρεις σήμερα πάντως είδα το 281 στο 20
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)