Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Έλεγχος εισιτηρίων - Πότε είδατε τελευταία φορά;
Σήμερα το μεσημέρι στην Ακρόπολη και χτες στο 608 κοντά στην Ρηγίλλης.
Απάντηση
Πέτυχα έλεγχο εισιτηρίων στο 866 στην Αγία Μαρίνα και συγκεκριμένα στο #40 του ΚΤΕΛ Κορινθίας. Δεν νομίζω να έγραψαν κανέναν αλλά πάντως είναι η πρώτη φορά που πετυχαίνω έλεγχο σε όχημα ΚΤΕΛ.
Απάντηση
Εμένα η τελευταία φορά που πέτυχα έλεγχο εισιτηρίων ήταν στο Μοναστηράκι πριν από 3 χρόνια. Σε λεωφορείο δεν έχω πετύχει ποτέ. Ούτε στο τραμ. Πιστεύω ότι ένας από τους λόγους της εισιτηριοδιαφυγής είναι και οι σπάνιοι έλεγχοι που γίνονται σχεδόν ποτέ
Απάντηση
Μετά από χρόνια, πέτυχα ελεγκτές σήμερα Κυριακή πρωί. Στο τρόλεϊ 3. Το ωραίο είναι ότι δεν είχα χτυπήσει την κάρτα, γιατί λέω σιγά, θα το πάρω μόνο για 3 στάσεις. Ευτυχώς είχα ένα εισιτήριο υπόλοιπο μέσα και μου το χτύπησε ο ελεγκτής. Tongue

Στο μετρό πετυχαίνω πιο συχνά έλεγχο, ειδικά στην Πανόρμου.
Απάντηση
Χαμός από ελεγχους. Εδώ και 2 βδομάδες πετυχαίνω συνεχώς σε Πειραια, Μοναστηράκι, Σύνταγμα, Αττική και ομόνοια. Επισης στο 049 και Α7. Τελευταίος σήμερα στο Μοναστηράκι :p
Απάντηση
Και εγω πετυχαίνω συνέχεια σε Αττική , Μοναστηράκι στο μετρό και εκτός αυτού ακόμα και αστυνομία σε επίμαχα μέρη όπως Στ. Αττιής στα λεωφορεία (λόγω των χρηστών) και σε Ομόνοια
Απάντηση
Έλεγχος εισιτηρίων σήμερα το πρωί στο Α15 και είναι η δεύτερη φορά που πετυχαίνω έλεγχο εισιτηρίων πρωί στο Α15 τις τελευταίες δύο βδομάδες.
Απάντηση
Και πάλι έλεγχος εισιτηρίων σήμερα το πρωί σε Man στο Α15. Περίπου ίδια ώρα με την Δευτέρα και πάλι στο ρεύμα προς Αθήνα. Πρωτοφανές να πετύχω 3 ελέγχους στην ίδια γραμμή τόσο κοντά όποτε μάλλον δεν είναι τυχαίο. Ίσως είναι οι ίδιοι ελεγκτές κάθε φορά. ?
Απάντηση
Σήμερα το πρωί είχε ελεγκτές στην Ανθουπολη. Χρησιμοποιώ τον σταθμό σχεδόν κάθε μέρα από το 2014 και πρώτη φορά είδα σήμερα, αν και μαθαίνω από συγγενείς/φίλους ότι φέτος έχουν πετύχει μερικές φορές
Απάντηση
Χθες 8/9 κατά της 3:00 στο 856 με κατεύθυνση προς Αιγάλεω από το μετρό του Ελαιώνα μέχρι το μετρό του Αιγάλεω που κατέβηκα είχε ελεγκτές που πρώτη φορά είδα σε λεωφορείο
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)