Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Έλεγχος εισιτηρίων - Πότε είδατε τελευταία φορά;
#91
Δυο σερί ημέρες στο 608 (τεταρτη-πεμπτη 3-4/11/2021) στο τμήμα βυζαντινό μουσειο-ευαγγελισμος με κατεύθυνση προς Ζωγράφου. Απορίας άξιο το πώς χώρεσε να κάνει έλεγχο στο λεωφορείο καθώς οι φοιτητές κυριολεκτικά κρέμονται απέξω εκείνες τις ώρες (8-8:30 το πρωί).
Απάντηση
#92
(07-11-2021, 08:45 PM)argy Έγραψε: Δυο σερί ημέρες στο 608 (τεταρτη-πεμπτη 3-4/11/2021) στο τμήμα βυζαντινό μουσειο-ευαγγελισμος με κατεύθυνση προς Ζωγράφου. Απορίας άξιο το πώς χώρεσε να κάνει έλεγχο στο λεωφορείο καθώς οι φοιτητές κυριολεκτικά κρέμονται απέξω εκείνες τις ώρες (8-8:30 το πρωί).
Σήμερα στο 1 τρόλεϊ στην Σταδίου
Απάντηση
#93
Στο Α15 γύρω στις 12:30 στην αφετηρία στο Σταθμό Λαρίσης. Κατέβασαν έναν ηλικιωμένο και του είπαν να πάει στο μετρό να βγάλει εισητήριο αλλά μέχρι να επιστρέψει το λεωφορείο είχε φύγει.
Απάντηση
#94
Στον σταθμό Κατεχάκη Πέμπτη και Παρασκευή 11-12/11 γύρω στις τρεις το μεσημερι
Απάντηση
#95
Σήμερα έκαναν έλεγχο αρκετά άτομα (3-4) της ΣΤΑΣΥ στον σταθμό της αττικής (είσοδο/έξοδο γραμμής 2).

Μετά από 160 ημέρες που χρησιμοποιώ την ετήσια κάρτα μου πέτυχα έλεγχο!
Απάντηση
#96
Τους πέτυχα κι εγώ στην Αττική γύρω στις 10:30 το πρωί και μάλιστα ήμουν από αυτούς που σταμάτησαν.
Απάντηση
#97
Πριν μιάμιση εβδομάδα περίπου πέτυχα έλεγχο στο 049 στο τέρμα του στην Ομόνοια... Μια υπάλληλος ήταν μόνο και μόλις έγινε αντιληπτή από τους επιβάτες άδειασε σχεδόν το μισό αρθρωτό...?
Απάντηση
#98
Τώρα μόλις έγινε έλεγχος στο Ν2 #618 στην αφετηρία του Β5. Δεν έκοψαν πρόστιμα όμως, απλώς ζήτησαν να πάνε να πάρουν όσον δεν είχαν από τα εκδοτήρια στον σταθμό λαρισης…
Απάντηση
#99
Έλεγχος τώρα στο 4 στην ακαδημία προς Κυψέλη. Έχουν ενταθεί οι έλεγχοι πρόσφατα ή είναι ιδέα μου;
Απάντηση
(30-05-2022, 10:17 AM)panos1b Έγραψε: Έλεγχος τώρα στο 4 στην ακαδημία προς Κυψέλη. Έχουν ενταθεί οι έλεγχοι πρόσφατα ή είναι ιδέα μου;
Καλό είναι αυτό
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)