Αξιολόγηση Θέματος:
  • 1 Ψήφοι - 4 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[The Best] Μοιραία σύγκρουση λεωφορείου με νταλίκα με ένα νεκρό και πέντε τραυματίες
#1
Ο οδηγός λεωφορείου προσέκρουσε σε προπορευόμενη νταλίκα στην εθνική Ιωαννίνων - Άρτας

[Εικόνα: dcxizhfpgf4e06de538980a.jpg]

Ένας νεκρός και πέντε τραυματίες είναι ο απολογισμός τροχαίου δυστυχήματος μεταξύ αλβανικού λεωφορείου και νταλίκας στην εθνική οδό Ιωαννίνων - Άρτας, κοντά στο χωριό Τέροβο, λίγο μετά τα μεσάνυχτα του Σαββάτου.

Ο οδηγός του λεωφορείου, κάτω από αδιευκρίνιστες συνθήκες, προσέκρουσε σε προπορευόμενη νταλίκα με κατεύθυνση τα Ιωάννινα.

Από τη σφοδρή σύγκρουση οι άντρες της ΕΜΑΚ απεγκλώβισαν νεκρό το συνοδηγό και σοβαρά τραυματία τον οδηγό του λεωφορείου.

Ασθενοφόρα του ΕΚΑΒ μετάφεραν στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο των Ιωαννίνων τους πέντε τραυματίες και τον άτυχο συνοδηγό.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#2
γιατι το λεωφορειο γραφει κτελ ν και κατι ακομη που δεν μπορω να το καταλαβω???μηπως ηταν του κτελ???
treliaris driver.?.
Απάντηση
#3
προφανως ειναι πουλμαν που παλια ανηκε σε καποιο δικο μας ΚΤΕΛ, αλλα οι γειτονες δε μπαινουν στο κοπο να τα βγαλουν.
Απάντηση
#4
ΚΤΕΛ Ν ΣΕΡΡΩΝ ΑΕ Γραφει απο οτι βλεπω...
Απάντηση
#5
Πάντως, κάτι σε MAN είναι (ήταν) απ οτι δείχνει η μάσκα..
Απάντηση
#6
εγω νομιζω πως ηταν Neoplan νομιζω πως μονο τα Neoplan εχουν το κρεβατι μπροστα διπλα απο το καθισμα του συνοδηγου
Απάντηση
#7
Νεοπλαν ηταν,αλλα νομιζω πως το τι ηταν εχει λιγη σημασια μπροστα στο τι εγινε.Ας ελπισουμε να μην ηπαρχει και δευτερος νεκρος απο αυτο
Απάντηση
#8
αυτο που πιστευω εγω ειναι οτι η φωτογραφια δεν ειναι απο αυτο το ατυχημα , ετσι ακριβως εγινε ενα ατυχημα πριν μερικα χρονια στην διασταυρωση Δαφνουδιου Νομου Σερρων , μοιαζει και η περιοχη , και λεωφορειο ηταν το 35 Κτελ Σερρων ΕΡΚ 3200 neoplan transliner ψηλο, μπορει και να κανω λαθος αλλα αυτο μου θυμιζει εμενα
και δεν κανω λαθος γιατι με περισοτερη προσοχη στην φωτογραφια βλερω γνωριμα προσωπα
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)