Αξιολόγηση Θέματος:
  • 16 Ψήφοι - 4.38 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Θριάσιο
#11
Κωστα εισαι πρωτος!
Πραγματικο νεκροταφειο και στην Βεργινα ακομα δεσποζει εστω και κομμενο το αυτοκολλητο της ΕΛΒΟ.
Ατυχο ηταν το Van Hoolακι του δημου.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#12
Κρίμα η Βεργίνα ρε παιδιά.
ΕΛΒΟ-Δημιουργώντας Ελληνικά
Να χτυπηθεί ριζικά η παράνομη στάθμευση.
Η κρίση θα βοηθήσει κάπως, να "αγαπήσουμε" τις συγκοινωνίες και ιδίως το τρένο.
Απάντηση
#13
μια απορια.η εθελ θα το χρησιμοποιει μονο για τα αποσυρμενα;
Απάντηση
#14
ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ! ΕΓΩ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΠΗΓΑ ΜΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΑΝ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ! ΕΙΝΑΙ ΑΥΣΤΗΡΕΣ ΟΙ ΕΝΤΟΛΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΣΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΕΤΕ Smile
Απάντηση
#15
Οι εγκαταστασεις της ΕΘΕΛ οπως και των υπολοιπων φορεων θεωρουνται ως ιδιωτικοι χωροι και χρειαζεται ειδικη αδεια και για συγκεκριμενο λογο για τους επισκεπτες.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#16
Αν έχεις τη δυνατότητα να πας στην περιοχή και διαθέτεις καλή φωτογραφική μηχανή (ζούμ, φακό κλπ), τραβάς φωτογραφίες "αστέρια" χωρίς φλάς (μην τραβήξεις προσοχή) και μετά φεύγεις όμορφα και ωραία. Συνεπώς, δε χρειάζεται να μπείς στον χώρο, αλλά να πλησιάσεις διακριτικά από απόσταση.
ΕΛΒΟ-Δημιουργώντας Ελληνικά
Να χτυπηθεί ριζικά η παράνομη στάθμευση.
Η κρίση θα βοηθήσει κάπως, να "αγαπήσουμε" τις συγκοινωνίες και ιδίως το τρένο.
Απάντηση
#17
ΟΜΩΣ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ MAGIRUS ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΩΜΕΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙΣ!!!ΔΥΣΤΥΧΩΣ Sad
Απάντηση
#18
απ της 3 φορες που ειχα προσπαθισει να με αφισουν να μπω με αφηασν μονο την μια επειδη ο τοτε φυλακας ηταν ενασ νορμαλ κ συζητισιμος ανθρωπος κ καταλαβε οτι δν ειχαμε σκοπο να κανουμε τιποτα "πονηρο" η παρανομο...ημουν κ με ενα φιλο οδηγο απο εθελ,οποτε μετρησε κ αυτο...ενταξει βγαζεις κ απ απ εξω μια χαρα φωτο αλλα εγω ειμαι της λεπτομεριας κ των κοντινων..δεν τρελενομαι τοσο για τα μακρινα πλανα,θελω να βγαζω λεπτομεριες οπωσ τα ταμπελακια κατασκευαστων,το ταμπλο του οδηγου κτλ...οι περισοτερες που εχω τραβιξει ειναι ετσι.. εχουν απομεινει 4 magirus συνολικα στο θριασιο.ενα το μπλε που ομςσ μεσα ειναι τροποποιημενο σε αποθικη/γραφειο ,2 δημοτικα χακι πρασινα κ ενα του δημου σπατων βαμενο ασπρο...επεισης υπαρχουν περιπου 62 ικαρια (10 ΗΕ Κ 44 ΥΑΕ,4 ΥΖ,4 ΥΝ)κ ισως σχεδον 90 βολβο δεινοσαυροι.(ηταν 100 καποτε στην εθελ αλλα εχω την εντυπωση οτι εγιναν σκραπ μερικα πριν φτασουν θριασιο..)παντως απ ολα αυτα τα τελευτεα 3 χρωνια περιπου 6 οχηματα εχουν εκποιηθει μεσω οδδυ.(2 magirus δημοτικα κ 4 ικαρια αναμεσα τους κ το ΥΑΕ2445 που ηταν το τελευταιο αυτοματο που δεν ειχα την τυχη να δω ποτε live..)
Απάντηση
#19
ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΧΙΣΤΟ ΝΑ ΠΟΥΛΑΝΕ ΣΗΜΑΤΑ ΗΛΠΑΠ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΑΣΤΙΚΩΝ ΛΕΩΦΟΡΕΙΩΝ! ΑΥΤΟΙ ΠΩΣ ΤΑ ΒΡΗΚΑΝ???
Απάντηση
#20
Τα περισσοτερα ειναι απο κανιβαλισμους.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)