Αξιολόγηση Θέματος:
  • 24 Ψήφοι - 2.67 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Στόλος λεωφορείων ΟΣΥ
Λάθος θέμα…
Απάντηση
Δεν έχει αναφερθεί πως το 573 Ν2 που ήταν έως το 2018 στον Δήμο Ν.Ιωνίας και επέστρεψε, κυκλοφορεί από τον Μάρτιο κανονικά από το ΑΜ ΒΟΤ!

Επίσης, με τις παραδόσεις των leasing πέρσι, δεν αναφέρθηκε και η 959 γκαζιέρα που κυκλοφόρησε μετά από πολλά πολλα χρόνια ακινησίας από το ΑΜ ΑΝΘ.
Απάντηση
(11-06-2022, 12:31 AM)MrVanHool Έγραψε: Δεν έχει αναφερθεί πως το 573 Ν2 που ήταν έως το 2018 στον Δήμο Ν.Ιωνίας και επέστρεψε, κυκλοφορεί από τον Μάρτιο κανονικά από το ΑΜ ΒΟΤ!

Επίσης, με τις παραδόσεις των leasing πέρσι, δεν αναφέρθηκε και η 959 γκαζιέρα που κυκλοφόρησε μετά από πολλά πολλα χρόνια ακινησίας από το ΑΜ ΑΝΘ.

Είχα μπει στη γκαζιερα #959 πριν λίγους μήνες, σε γραμμή της Πεντέλης. Πρέπει να ήταν από τις πρώτες μέρες που κυκλοφόρησε ξανά, γιατί δε θυμάμαι να την είχα δει ως τότε και αναρωτιόμουν αν την επισκευασαν πρόσφατα. Δεν έγραψα κάτι εδώ. 

Επίσης, έχω την εντύπωση ότι και η γκαζιερα #973 κυκλοφόρησε λίγο μετά την 959.
Απάντηση
(11-06-2022, 04:48 AM)MitsosDaBest Έγραψε: Είχα μπει στη γκαζιερα #959 πριν λίγους μήνες, σε γραμμή της Πεντέλης. Πρέπει να ήταν από τις πρώτες μέρες που κυκλοφόρησε ξανά, γιατί δε θυμάμαι να την είχα δει ως τότε και αναρωτιόμουν αν την επισκευασαν πρόσφατα. Δεν έγραψα κάτι εδώ. 

Επίσης, έχω την εντύπωση ότι και η γκαζιερα #973 κυκλοφόρησε λίγο μετά την 959.
Η 973 κυκλοφορούσε κανονικά, λίγους μήνες το 2019 έμεινε μέσα.
Η 959 είχε να βγει πάνω από 5 χρόνια. Κυκλοφόρησε πέρσι τον Μάρτιο πρώτη φορά με διάφορα κενά..
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση
Η ΟΣΥ διαθέτει 4 διώροφα λεωφορεία... Στην δεκαετία του 80 που ήμουν μικρός θυμάμαι είχε πάλι διώροφα και πήγαιναν Σαρωνίδα νομίζω καλοκαίρι για μπάνια κυρίως τον κόσμο ... Αυτά που υπάρχουν τώρα και είναι σύγχρονα γιατί τα έχουμε και σαπίζουν στον Ρέντη ;
Απάντηση
Νομίζω είναι πολύ μεγάλη ιστορία....
Υπάρχει θέμα, «Volvo Unvi Urbis 2.5DD (Διώροφα)»
Απάντηση
(03-07-2022, 12:04 PM)vard_57 Έγραψε: Νομίζω είναι πολύ μεγάλη ιστορία....
Υπάρχει θέμα, «Volvo Unvi Urbis 2.5DD (Διώροφα)»
Το διάβασα ευχαριστώ!
Απάντηση
https://www.metaforespress.gr/mesa-mazik...%bf%cf%85/

Μας έρχεται δοκιμαστικό λεωφορείο υδρογόνου από τη Solaris. Επίσης η 2 φαίνεται να προτιμάται πάλι για τα δοκιμαστικά δρομολόγια, συνεπώς φεύγουν και οι όποιοι φόβοι ότι τα ηλεκτρικά θα αντικαθιστούσαν τα τολλευ, όπως είχε ειπωθεί.
Απάντηση
(08-07-2022, 02:20 PM)Ody. Έγραψε: https://www.metaforespress.gr/mesa-mazik...%bf%cf%85/

Μας έρχεται δοκιμαστικό λεωφορείο υδρογόνου από τη Solaris. Επίσης η 2 φαίνεται να προτιμάται πάλι για τα δοκιμαστικά δρομολόγια, συνεπώς φεύγουν και οι όποιοι φόβοι ότι τα ηλεκτρικά θα αντικαθιστούσαν τα τολλευ, όπως είχε ειπωθεί.
Ρε παιδιά ποια είναι αυτή η γραμμή Ομόνοια-κολυμβητήριο; Την έλεγαν και όταν είχαν έρθει τα ηλεκτρικά δοκιμαστικά
Απάντηση
Solaris 8,6 με πινακίδες ΖΝΕ-9988 έχει αλλάξει και αριθμό παρμπρίζ σε 30988 στο 910 τώρα, μήπως ξέρει κανείς τον προηγούμενο αριθμό του;
Απάντηση


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Στόλος λεωφορείων ΚΤΕΛ MrVanHool 139 67.197 15-03-2024, 12:15 AM
Τελευταία Δημοσίευση: patrinos

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 4 Επισκέπτης (ες)