Αξιολόγηση Θέματος:
  • 24 Ψήφοι - 2.67 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Στόλος λεωφορείων ΟΣΥ
#21
(10-02-2010, 05:53 PM)Cmaniac Έγραψε: Και μαλλον πολυ αργησαν.. Αναμενομενο και λογικο! Αλλωστε το ειχα αναφερει πριν πολυ καιρο. Ο Mr MIG δεν θελει να πληρωνει για σαβουρες...

Ε οχι και σαβουρες! Μια χαρα οχηματα ειναι! Απο τα αγαπημενα μου, καλα οταν ηταν καινουργια πεταγαν! Ειναι και ΕΛΒΟ και γνωριζετε την αδυναμια μου CoolBig Grin
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση
#22
Πριν 2-3 μέρες ήρθανε τελικά. Για να δούμε, πιστεύω πάντως ότι θα είναι σε καλύτερη κατάσταση απ' ότι τα άλλα midi neoplan. Είδωμεν
Απάντηση
#23
(11-02-2010, 02:39 AM)kostas260 Έγραψε: Πριν 2-3 μέρες ήρθανε τελικά. Για να δούμε, πιστεύω πάντως ότι θα είναι σε καλύτερη κατάσταση απ' ότι τα άλλα midi neoplan. Είδωμεν

Φτάνοντας στο αεροδρόμιο με το Μετρό το Σάββατο είδα ένα σταματημένο (νομίζω το 1332) στην στάση του ΚΤΕΛ Αττικής. Περιμένοντας την πτήση μου είδα παρκαρισμένο ένα που είχε φάρο (νομίζω το 1336). Σε λίγο ήρθε ένα δεύτερο χωρίς φάρο και πάρκαρε δίπλα του (νομίζω το 1335). Μπορεί να έχω κάνει λάθος τους αριθμούς κυκλοφορίας αλλά σίγουρα στις 13/2 υπήρχαν τουλάχιστον 3 στην υπηρεσία της Ολυμπιακής.
Απάντηση
#24
Ναι δεν έχουν γυρίσει όλα τελικά στην ΕΘΕΛ, πάντως σίγουρα κάποια έχουν γυρίσει. Αναμένονται πάντως και τα υπόλοιπα
Απάντηση
#25
Έρχονται οι νέες γκαζιέρες Citelis και φεύγουν τα DAF. Η πρώτη είναι ήδη Αθήνα στα χρώματα της ΕΘΕΛ(γκαζιέρες).
Απάντηση
#26
Το περασαν στο ΕΣΠΑ?

Πολυ υπογειο μου φαινεται ολο αυτο.

Μηπως δεν ειναι Citelis, αλλα Citybus?
Απάντηση
#27
(30-03-2010, 07:19 PM)Cmaniac Έγραψε: Το περασαν στο ΕΣΠΑ?

Πολυ υπογειο μου φαινεται ολο αυτο.

Μηπως δεν ειναι Citelis, αλλα Citybus?

Citybus (δηλαδή Agora) ή μήπως εννοείς Cityclass;
Πάντως, ο,τι και να'ναι ελπίζω εάν έρθουν τέτοια λεωφορεία να μην έχουν πάλι τις γνωστές 2 τετράδες καθισμάτων μπροστά, ώστε να υπάρχει και λίγος χώρος για όρθιους.
Απάντηση
#28
Βασικα, ενοουσα IrisBus Crealis, αλλα δε θελει και πολυ να γινει το λαθος Wink
Απάντηση
#29
Παιδιά citelis είναι, σωστά το είπε ο πατρινός. Άλλωστε οι πληροφορίες είναι έγκυρες και από έγκυρα πρόσωπα που ήταν εκεί Smile
Απάντηση
#30
Παιδια γκαζιερες αντί daf λίγο χλωμό το κόβω.
Απάντηση


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  Στόλος λεωφορείων ΚΤΕΛ MrVanHool 139 66.915 15-03-2024, 12:15 AM
Τελευταία Δημοσίευση: patrinos

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)