Αξιολόγηση Θέματος:
  • 5 Ψήφοι - 3.8 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ο,τι να ναι..
#51
(16-04-2011, 02:06 AM)Giannis Έγραψε: Ε, είπα να εγκαινιάσω τις νέες μου δυνατότητες.

Τελικά τα κατάφερα.Big Grin

BlushBlushBlush

Ωραιος Wink.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#52
(16-04-2011, 02:07 AM)Paul:) Έγραψε: Είχε ένα

"Την παλεύουμε


Νομίζω"

Συκοφαντίες!Big GrinBig GrinBig Grin
Απάντηση
#53
(16-04-2011, 02:07 AM)Paul:) Έγραψε: Είχε ένα

"Την παλεύουμε


Νομίζω"

Γιαννη??? Οταν σ εκανα mod ειχα την πεποιθηση οτι εισαι σιγουρος για τον εαυτο σου, τι ειναι αυτα που διαβαζω?????

Αποκαλυψη τωρα!!!!
Απάντηση
#54
(16-04-2011, 02:04 AM)Vils Έγραψε: Εγω μια βοτκα λεμονι παρακαλώ!

Νερακι και πολυ σου ειναι, εισαι σε δυσκολη ηλικια, μη μεινεις πουθενα και τρεχουμε!

Ακου βοτκα!
Απάντηση
#55
(16-04-2011, 02:07 AM)Vils Έγραψε: Καλα χαζος εισαι?? Αφου κανείς μας δεν έχει λεωφορειο!!!!
Αχαχαχαχ το χουμε χασει σημερα γουσταρωωωωω

Νομιζες οτι το λεω σοβαρα;
λεμε και καμια μ.........α να περασει η ωρα!!!
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#56
Νομιζω οτι ξέρω τι μας έπιασε σημερα απλά ο Άλεξ κράταγε κρυφη τη νέα αναβάθμιση του site.Μετα τα e-books έχει βγει και το e-weed και μαλλον μας πειραξε λιγο!!

http://www.youtube.com/watch?v=ffCmFDzaYyQ
Απάντηση
#57
(16-04-2011, 02:06 AM)Giannis Έγραψε: Ε, είπα να εγκαινιάσω τις νέες μου δυνατότητες.

Τελικά τα κατάφερα.Big Grin

BlushBlushBlush

Α! Θυμισε μου να σου φτιαξω εικονιδιο και να σου διορθωσω το χρωμα σου γιατι εκανα λαθος τους κωδικους στα χρωματα κι αντι για πρασινο του βαζελου, βγηκε πρασινο της χλαπατσας (του βαζελου δηλαδη παλι, αλλα στα χρωματα εκτος εδρας Big Grin )
Απάντηση
#58
(16-04-2011, 02:13 AM)Cmaniac Έγραψε: Α! Θυμισε μου να σου φτιαξω εικονιδιο και να σου διορθωσω το χρωμα σου γιατι εκανα λαθος τους κωδικους στα χρωματα κι αντι για πρασινο του βαζελου, βγηκε πρασινο της χλαπατσας (του βαζελου δηλαδη παλι, αλλα στα χρωματα εκτος εδρας Big Grin )

Το δικό μου είναι πιο σκούρο!! Σε τρώωω...
Απάντηση
#59
Kαλα εσυ κανα κεικ με παπαρουνοσπορους εχεις φαει
το παπαρ λειπει
ΓΑΜωου το συστημα σου Αλεξ ! το ΠΑπαρ λειπει
Απάντηση
#60
Φιλαράκι με προσβάλεις...
Εχω φάει ένα Παραδωσιακό Καλαματιανό!!!

Παιζει κανένα τσιγαααράκι?
(16-04-2011, 01:04 AM)mercedes elbo Έγραψε: Μπορεί να εξηφήσει κανείς τα δρομολόγια του 865. Γιατι εδώ λέει οτι έχει δρομολόγιο στις 2:00 τη νύχτα.Big Grin
http://www.oasa.gr/xmap.php?id=p865

Ειναι weed-day!


(16-04-2011, 02:17 AM)Vils Έγραψε: ΓΑΜωου το συστημα σου Αλεξ ! το ΠΑπαρ λειπει

ΠΙΠΕΡΙΙ!!!!
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)