Αξιολόγηση Θέματος:
  • 55 Ψήφοι - 2.73 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Στόλος ΟΑΣΘ και γραμμές
Όχι πεντακάθαρο ήταν. Αν θυμάμαι καλά πρέπει να ήταν το 471 χωρίς να είμαι πολύ σίγουρος
(02-09-2013, 03:21 PM)K.S. Έγραψε: Μία μέρα είχα δει σε ένα B7l από πίσω να γράφει 2G. Πώς προέκυψε αυτό;
Σημαινει οτι τα b7l ειναι πιο αργα και απο το 4G της cosmote.... Tongue
Παιδιά εγώ σήμερα είδα το 492 στο αμαξοστάσιο του Φοίνικα κατά τις 3 το μεσημέρι με κόσμο πολύ σαν 992 να φεύγει τι μπορει να σημαίνει αυτό;
(02-09-2013, 03:21 PM)K.S. Έγραψε: Μία μέρα είχα δει σε ένα B7l από πίσω να γράφει 2G. Πώς προέκυψε αυτό;

26, αν το δεις φευγαλέα, μοιάζει... Εξάλλου το G της Ameli έχει ελάχιστες διαφορές από το 6...

(03-09-2013, 04:08 PM)GiannisB Έγραψε: Παιδιά εγώ σήμερα είδα το 492 στο αμαξοστάσιο του Φοίνικα κατά τις 3 το μεσημέρι με κόσμο πολύ σαν 992 να φεύγει τι μπορει να σημαίνει αυτό;

Εκπαιδευτική εκδρομή... (δεν κάνω πλάκα...)
Τον τελευταίο καιρό και το 361 από πίσω γράφει 689 ή είναι σβηστή εντελώς .
ο παλιατζης αρχισε και μαζευει τα κομμενα scania,ασχημο θεαμα ηταν.κριμα.........
(01-10-2013, 12:17 AM)Giannis B10M Έγραψε: ο παλιατζης αρχισε και μαζευει τα κομμενα scania,ασχημο θεαμα ηταν.κριμα.........

Ποσά τεμάχια πήρε;;;
ΚακώςAngry έπρεπε πρώτα να αποσυρθούν αυτά του 1998, και μετά να τα έπαιρνε ο παλιατζής, ώστε να υπάρχουν ανταλλακτικά για τα κυκλοφορούντα Wink.
(01-10-2013, 09:58 AM)GiannisB Έγραψε: ΚακώςAngry έπρεπε πρώτα να αποσυρθούν αυτά του 1998, και μετά να τα έπαιρνε ο παλιατζής, ώστε να υπάρχουν ανταλλακτικά για τα κυκλοφορούντα Wink.

τα εχουν ξηλωσει ολα,σημερα το πρωι ειχαν το 530 στην ραμπα και του ξηλωσαν τα παντα και δεν τα εχουν δωσει ολα,καποια λιγα κρατησαν οπως το 518-519

οσο για τους αλεκους ολοι ειναι κατεστραμενοι σε αθλια κατασταση.το πρωι μπηκα σε αυτα.για τα 100αρια αλεκους λεω.
Κάτι άκουσα για τους αδελφούς Λαζαρόπουλους, ότι συγκεντρώνουν παλιά λεωφορεία ώστε να τα βλέπουν οι φίλοι των παλαιών λεωφορείων που είναι και το όνομα αυτής της ομάδας τους, δεν μπορούν αυτοί να σώσουν κανένα κομμάτι από σκάνια ή από αλέκους;


Από το 2011 έχουν τοποθετήσει στα λεωφορεία του ΟΑΣΘ, πίσω από την θέση του οδηγού μια στολή να το πω, που είναι πορτοκαλί σε τι αποσκοπεί;


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 5 Επισκέπτης (ες)