Αξιολόγηση Θέματος:
  • 55 Ψήφοι - 2.73 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Στόλος ΟΑΣΘ και γραμμές
Στα iveco εχουν περασει??
Απλα γιατι εχουν μαλάκες αναρτησεις και οτι κραδασμο τρωνε τον μεταφερουν στο εσωτερικο του λεωφορειου και διαλυουν..εγω ξερω οτι στο φρεναρισμα τα citaro κανουν σαν να οδηγας 400αρι b7r...
(25-11-2011, 06:18 PM)george-oasth Έγραψε: Στα iveco εχουν περασει??

όχι
Μονο στα σιταρο;
Kαι οι δοκιμες τι λενε? Ποτε θα ενεργοποιηθουν οι οθονες?
θα λειτουργεισουν πιλοτικα,απλα δεν ειναι ακομα ετοιμο το λογισμικο,θα δειχνει on-line την πορεια του λεωφορειου,θα λεει τον καιρο και υπαρχει σκεψει για διαφιμησεις.
Και αυτες οι οθονες θα περαστουν και στα καινουργια λεωφορεια??α γιαννη μιας και το φερε η κουβεντα,ακουσες τιποτα για την αφιξη των citelis??
αυτό είχα ρωτήσει και εγώ για τίς οθόνες και για τα μηχανήματα κερμάτων αλήθεια πότε θα έρθουν τα citelis πάντως ξέρουμε ότι τα μισά θα πάνε στο 83 και πιστεύω ότι ένα από τα 2πορτα θα πάρει το 50
(27-11-2011, 11:03 PM)GiannisB Έγραψε: αυτό είχα ρωτήσει και εγώ για τίς οθόνες και για τα μηχανήματα κερμάτων αλήθεια πότε θα έρθουν τα citelis πάντως ξέρουμε ότι τα μισά θα πάνε στο 83 και πιστεύω ότι ένα από τα 2πορτα θα πάρει το 50

για την γραμμη 50 εχουν ετοιμασει το 368 οποτε λιγο δυσκολα να δωσουν και τριτο οχημα
To 368 δουλευει πλεον στο 50??


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 9 Επισκέπτης (ες)