Αξιολόγηση Θέματος:
  • 37 Ψήφοι - 2.68 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Αστικό ΚΤΕΛ Πατρών
#41
Ανεβαζω το βιντεο που αφορα τις τιμες των εισιτηριων,διοτι μπορειτε να δειτε καποια αποσυρμενα λεωφορεια πλεον της Πατρας οταν ακομα ηταν εν ενεργεια.Αγερωχα ΒΙΑΜΑΞ F580s!!

http://www.youtube.com/watch?v=9gLnkp9v7Ec&feature=player_embedded
Απάντηση
#42
Ας λύσουν πρώτα τα προβλήματα με τον ελλιπή κλιματισμό στα μαν και τα άλλα ωραία καλούδια τα οποία μας προσφέρουν και μετά ας ζητήσουν επιδότηση.
Απάντηση
#43
Μια λύση υπαρχει για να αποκτήσει η Πάτρα ΑΣΤΙΚΗ συγκοινωνία
Δημιουργία ενός νεου φορέα με ιδέες του 2020 και οχι του 1960 !
Οτι και να γράψεις δεβν βρίσκεις άκρη . Εισητήριο ΠΑΝΆΚΡΙΒΟ , Στόλος 20%γερμανικά , 10% αποσυρόμενα ΟΑΣΘ, 30% μεταχιρισμένα απο ΕΥΡΏΠΗ (ΗΜΙΑΣΤΙΚΑ) 10% προικα απο το ΣΥΝ ...κοινωία και ενα εργοστασιακό . Σύνολο 106
Απάντηση
#44
Εχεις δικιο MANDREKAS γιατι οι αστικη συγκοινωνια της Πατρας δεν ειναι και η καλυτερη και την εχω δει απο πρωτο χερι.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#45
(24-11-2010, 08:26 PM)patrinos Έγραψε: Αν βάλλουμε και τους 2 αλέκους που θα έρθουν θα έχουμε 106 λεωφορεία.

105 μαλλον.Ο ενας Αλεκος κυκλοφορει τον ειδα προχθες στη γραμμη 6.Δεν εχει αριθμο παρμπριζ,εχει ομως τις πινακιδες απο τη Θεσσαλονικη και ξεχωριζει απο τα χρωματικα ομοια 94 κ 95 απο τον ασπρο προφυλακτηρα που εχει αυτος.Ο εταιρος αλεκος που ειναι στο αμαξοστασιο χωρις πινακιδες ειναι για ανταλακτικα και δεν θα κυκλοφορησει
Απάντηση
#46
Με χαρά και απόλυτο σεβασμό στήν προσφορά του ΑΣΤΙΚΟΥ ΚΤΕΛ ΠΑΤΡΩΝ ( ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟ ΑΠΟΣΥΡΟΜΕΝΩΝ ΛΕΟΦΩΡΕΙΩΝ ΟΑΣΘ)ΥΠΟΔΕΧΌΜΕΘΑ ΤΟ 19 Ο λεοφωρειο απο τη συμπρωτεύουσα . Καλώ τούς φίλους απο τη Θεσσαλονίκη σε μια ενδιαφέρουσα ημερίδα στη Πάτρα για να αναλύσουμε τα πλεονεκτήματα των εν λόγω λεοφωρείων , των τελευταίων της Ελληνικής
ΑΜΑΞΟΠΟΙΑΣ !
Απάντηση
#47
Κυκλοφόρησαν και άλλοι 2 Αλέκοι, ο 135 και ο 138
Απάντηση
#48
Πατρινε γνωριζεις εαν η ΑΣΕΠΑ/ΕΑΛΠ εχει δρομολογησει η οχι να παρει λεωφορεια απο την ΕΘΕΛ;
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#49
(30-03-2011, 06:49 PM)Konstantinos MercedesBenz Έγραψε: Πατρινε γνωριζεις εαν η ΑΣΕΠΑ/ΕΑΛΠ εχει δρομολογησει η οχι να παρει λεωφορεια απο την ΕΘΕΛ;
Όχι δεν ξέρω κάτι. Αλλά να τα κάνουν τι?
Απάντηση
#50
τσεκαρετε να δειτε πως τα εχουν οι τισ ΑσεΠα ενταντοι με τον Κυρ Γιαννη..Οι τις Ασεπα φεραν και ενα Citaro..
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 8 Επισκέπτης (ες)