Αξιολόγηση Θέματος:
  • 37 Ψήφοι - 2.68 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Αστικό ΚΤΕΛ Πατρών
Τα παρμπρίζ των Νο24 & Νο35 είναι ανάποδα.. Σήμερα στο Νο24 το μηχάνημα του ηλεκτρονικού εισιτηρίου με βλάβη..
Απάντηση
Τώρα παρατήρησα ότι αναβάθμισαν το λογισμικό του ηλεκτρονικου επικυρωτικου στο αστικό και δεν φαίνεται πλέον η φωτό και το ονομά κατά την επικύρωση της ηλεκτρονικής κάρτας έτσι όπως έπρεπε να ήταν από την αρχή..
Απάντηση
Ερώτηση. Δεν αφορά το αστικό ΚΤΕΛ Πάτρας, αλλά το δίκτυο προαστιακού Πάτρας.
Γλωρίζουμε αν κι αυτό πλέον, λόγω της τραγωδίας θα σταματήσει να πραγματοποιείται μέχρι νεωτέρας? Ή αν έστω θα δρομολογούνται λεωφορεία που θα πηγαίνουν εώς Καστελλόκαμπο?
Διότι σαν φοιτητής, είναι η μοναδική μου λύση για να μπορώ να πηγαίνω στη σχολή σε ημερίσια βάση, καθώς η μηνιαία κάρτα του ΚΤΕΛ ειναι 37€, όταν δεν βγάζω καν τον μήνα...
- Μην καταστρέφετε κι άλλο το 164 !  Chair  - 
Απάντηση
(18-02-2023, 09:19 PM)patrinos Έγραψε: Τώρα παρατήρησα ότι αναβάθμισαν το λογισμικό του ηλεκτρονικου επικυρωτικου στο αστικό και δεν φαίνεται πλέον η φωτό και το ονομά κατά την επικύρωση της ηλεκτρονικής κάρτας έτσι όπως έπρεπε να ήταν από την αρχή..

Έχω παρατηρήσει, πως στην περίπτωση μου, φαίνεται ακόμα, αλλά πέρα από αυτό, φαίνεται και το είδος κάρτας που έχω αγοράσει
- Μην καταστρέφετε κι άλλο το 164 !  Chair  - 
Απάντηση
Ναι ακόμα φαίνεται..Είχε τύχει στο ίδιο λεωφορείο τη μία να μην φανεί την άλλη να φανεί κανονικά. Μια ερώτηση στην Αρχή Προστασίας Προσωπικό Δεδομένων να μας επιλύσει την απορία γιατί εμένα προσωπικά με ενοχλεί..
Τώρα για τον Προαστιακό ακούγεται ότι από βδομάδα πιθανόν να ξεκινήσουν και πάλι τα δρομολόγια.. Αλλά από το ακούγεται έως ότου να ξεκινήσουν υπάρχει απόσταση..
Απάντηση
Φούντωσε αλλά το πρόλαβαν...
https://www.thebest.gr/article/704938-pa...-leoforeio
Απάντηση
Λογικά είναι η 111 είναι η μόνη με μπλε κλιματιστικό
https://flamis.gr/patra-tora-fotia-se-le...o-6/?amp=1
Απάντηση
Το νέο Νο89 citaro-fl διπορτο μοντέλο 2007 ΑΖΜ-5666
Απάντηση
Hello! Greetings from a guy from Switzerland Smile I'm new here in this forum. I'm on vacation here for some of the Patras busses, more precise Citaro very first generation. May you help me with some questions? I'm looking for the Citaro Nr. 37, 84 and 111-114. I'm here since monday and found 37, 84, 111 and 114. I will stay until middle of next week.

The 113 I found at the bus depot down on Panagioti Kanellopoulou Street, however 112 was missing and I have no idea where it is. Do you know that? Or do you know, if 112 and 113 are running next week? I'm specially interested in 112 because it was running in my hometown in Switzerland earlier for AAGL Liestal: https://www.bus-bild.de/bild/bustypen~st...nr-93.html

Thank you in advance and have a nice weekend! Smile
Απάντηση
Hello citaro93..No112 maybe is in Kastellokampos stop. There is a connection for the passengers from the train to University/Hospital..
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 10 Επισκέπτης (ες)