Αξιολόγηση Θέματος:
  • 37 Ψήφοι - 2.68 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Αστικό ΚΤΕΛ Πατρών
Οπότε μετά από αυτήν την εξέλιξη είμαστε με 19 αρθρωτά.
Απάντηση
Ευτυχώς που δεν έγινε επέκταση στόλου γιατί έχει ξεφύγει.Εγω πάντως μετράω 21 αλλά και πάλι πολλά είναι..
Απάντηση
Νο121 ΑΖΚ-4151 citaro δωδεκάμετρο...
Απάντηση
Έχουν έρθει 3 12μετρα citaro FL.. Προφανώς αντικατάσταση των 69, 75 και 92...

Επίσης από αύριο κάθετες περικοπές δρομολογίων..Την Κυριακή κανένα δρομολόγιο
https://www.astikopatras.gr/anakoinoseis...iaki-08-11
Απάντηση
Με τις Βεργίνες τι γίνεται;
Αντικαταστάθηκαν;

Είχα έρθει το καλοκαίρι Πάτρα και έπαθα πλάκα με το σε πόσο άθλια κατάσταση κυκλοφορούν..
Απάντηση
Αυτές στο τέλος
Απάντηση
Με ποιο σκεπτικό υπάρχουν ακόμα λεωφορεία τα οποία φέρουν τους παλιούς αριθμούς γραμμών, 1+ χρόνο από την αλλαγή της αριθμοδότησης;

Επίσης, με ποιο σκεπτικό υπάρχουν γραμμές (πχ 612, 120), τα δρομολόγια των οποίων, δεν είναι αναρτημένα στο διαδίκτυο, συνεπώς δεν μπορεί να τα βρεί το επιβατικό κοινό; Η άλλες που δημιουργήθηκαν πρόσφατα και δεν έχουν λάβει αριθμό, όπως το "-- Νοσοκομείο-Προβλήτες Ρίου";
Απάντηση
Για το πρώτο: Οι πινακίδες δεν έχουν προγραμματιστεί γιατί κάποια από αυτά κόβονται φέτος ή χρήζουν άλλο λογισμικό που δεν υπάρχει στην Πάτρα..Από το 2021 μένουν 2 το Νο21 και το Νο84..Τα υπόλοιπα έχουν την καινούρια αριθμοδότηση..
Για το δεύτερο ρώτα τις π@@@@ες του αστικού... Αντί να ξεχωρίσουν πλήρως οι γραμμές λες και έχουν έλλειψη σε αριθμούς πάλι μισές δουλειές...
Απάντηση
Αλέκοι ΓΙΟΚ!!!! Είναι όλοι χωρίς πινακίδες όπως με ενημέρωσε φίλος μου που πέρασε από εκεί που παρκάρουν.. ..Δεν ξέρω για το Νο95 γιατί δεν φαινόταν.. Εκτιμώ οτί θα αντικατασταθούν με προαστιακά όπως έγινε με το 98 και το 106...
Απάντηση
Στη θέση του Νο5 κυκλοφορεί απο σήμερα τρίπορτο citaro 1ης γενιάς με αρ. κυκλοφορίας ΑΖΚ-4152..
Επίσης σύντομα θα κυκλοφορήσει το νέο Νο20 που μάλλον δεν θα είναι και τόσο νέο...
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 10 Επισκέπτης (ες)