Αξιολόγηση Θέματος:
  • 37 Ψήφοι - 2.68 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Αστικό ΚΤΕΛ Πατρών
(10-01-2019, 09:49 PM)patrinos Έγραψε: Όχι..Όλοι ψαχνουν αν έχει έρθει το λεωφορείο ή είναι υπό αναζήτηση .Πιστεύω είναι το ΜΑΝ που είχε έρθει ρο βράδυ και φωτογραφηθεί στο λιμάνι

Αν εννοείς ένα MAN κόκκινο-γκρι αυτό ήταν για το ΚΤΕΑΛ Ηρακλείου.
Απάντηση
(10-01-2019, 09:59 PM)SR240 Έγραψε: Αν εννοείς ένα MAN κόκκινο-γκρι αυτό ήταν για το ΚΤΕΑΛ Ηρακλείου.
Μάλιστα.. Λοιπόν το 70 υπάρχει στην υπηρεσία λεωφορείων το Σαββάτο νομίζω στην γραμμη Νο1 με τον αριθμό κυκλοφορίας 3332. Δύο πράγματα..Είτε το έχουν εικονικά με την παλιά πινακίδα είτε είναι το καινούριο με τον ίδιο αριθμό κυκλοφορίας με άλλο πρόθεμα.. Λέτε να πήρε καμία εξάμηνη παράταση;..Το Σαββάτο θα δείξει...
Απάντηση
(10-01-2019, 11:35 PM)patrinos Έγραψε: Μάλιστα.. Λοιπόν το 70 υπάρχει στην υπηρεσία λεωφορείων το Σαββάτο νομίζω στην γραμμη Νο1 με τον αριθμό κυκλοφορίας 3332. Δύο πράγματα..Είτε το έχουν εικονικά με την παλιά πινακίδα είτε είναι το καινούριο με τον ίδιο αριθμό κυκλοφορίας με άλλο πρόθεμα.. Λέτε να πήρε καμία εξάμηνη παράταση;..Το Σαββάτο θα δείξει...

Τι έγινε τελικά με το 70?
Απάντηση
Με το 70 κανένα νέο.. Σύντομα αναμένονται να κυκλοφορήσουν οι 3 σιταρονταλίκες στην θέση των Volvo πρώην ΟΑΣΘ με παρμπριζ Νο94,96&98. Έχουν ήδη πάρει πινακίδες.. Η τέταρτη σιταρονταλίκα μάλλον θα αποτελέσει έκπληξη το ποιο όχημα θα αντικαταστήσει..
Απάντηση
(13-01-2019, 01:24 AM)patrinos Έγραψε: Με το 70 κανένα νέο.. Σύντομα αναμένονται να κυκλοφορήσουν οι 3 σιταρονταλίκες στην θέση των Volvo πρώην ΟΑΣΘ με παρμπριζ Νο94,96&98. Έχουν ήδη πάρει πινακίδες.. Η τέταρτη σιταρονταλίκα μάλλον θα αποτελέσει έκπληξη το ποιο όχημα θα αντικαταστήσει..

Δηλαδή ακόμα κυκλοφορεί το Ο405 στο 70??
Απάντηση
(13-01-2019, 01:39 AM)dimi4 Έγραψε: Δηλαδή ακόμα κυκλοφορεί το Ο405 στο 70??

Ήταν O405N. Δε νομίζω.. Ούτως ή άλλως έχει περιθώριο ένα εξάμηνο να το αντικαταστήσει..
Απάντηση
(13-01-2019, 08:33 AM)patrinos Έγραψε: Ήταν O405N. Δε νομίζω.. Ούτως ή άλλως έχει περιθώριο ένα εξάμηνο να το αντικαταστήσει..

Μάλιστα.. πρώτη φορά είναι η αλήθεια ακούω πως ένα πλαίσιο μένει κενό για 6 μήνες μέχρι να βρεθεί αντικαταστάτης...
Απάντηση
(13-01-2019, 01:21 PM)dimi4 Έγραψε: Μάλιστα.. πρώτη φορά είναι η αλήθεια ακούω πως ένα πλαίσιο μένει κενό για 6 μήνες μέχρι να βρεθεί αντικαταστάτης...

Ίσχυε χρόνια..Δεν είναι κάτι νέο..Μπορεί να κανω λάθος για το εύλογο χρονικό διαστημα αντικατάστασης..
Απάντηση
Μπαίνεις στα χρέπια του ΟΑΣΘ και έχουν καλοριφέρ..Ναι το καλοριφέρ λειτουργεί ακόμα και στις Βεργίνες.Μπαίνεις σε κάποια άλλα τα οποία είναι πάγος πρωί πρωί.. Πάντως στα νέα λεωφορεία ευχαριστιέσαι θέρμανση..
Απάντηση
Το 70 πωλείται σε γνωστό σάιτ αγγελιών...
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 5 Επισκέπτης (ες)