Αξιολόγηση Θέματος:
  • 37 Ψήφοι - 2.68 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Αστικό ΚΤΕΛ Πατρών
Και ένα MAN A21 έφτασε χθες βράδυ στο λιμάνι. Δεν ξέρω αν είναι για το αστικό κτελ της Πάτρας όμως... Αν είναι το λεωφορείο που νομίζω πάντως είναι αστέρι!
Απάντηση
Πιθανόν να φύγουν το 75 και το 69..Επίσης φέτος κόβεται από ηλικία το 70..Το ΜΑΝ που είδες είναι σαν το Νο18 ή σαν το 23;
Απάντηση
(02-11-2018, 08:37 PM)patrinos Έγραψε: Πιθανόν να φύγουν το 75 και το 69..Επίσης φέτος κόβεται από ηλικία το 70..Το ΜΑΝ που είδες είναι σαν το Νο18 ή σαν το 23;

Είναι σαν το Νο18 (με το facelift δλδ) μόνο που είναι δίπορτο. Και αν είναι αυτό που πιστεύω είναι 2005 μοντέλο.
Απάντηση
Για να δούμε τι αντικαταστάσεις θα γίνουν μέσα στο Νοέμβριο..
Απάντηση
Καλημέρα..Σε λίγο καιρό κόβεται και το Νο75 και αντικαθίσταται με σιτάρο το οποίο ετοιμάζεται.
Απάντηση
Καλημέρα. Από σήμερα ξαναδουλέψει η εφαρμογή Patras Bus..
Απάντηση
Αυτή η εφαρμογή Patras Bus είναι πολύ χρήσιμη αλλά παραμένει χρόνια μετά τη δημιουργία της ελλειπής. Λείπουν γραμμές, δρομολόγια κλπ. Υπάρχει περίπτωση να συμπληρωθούν οι πληροφορίες που λείπουν ή έχει παρατηθεί εντελώς το θέμα;
Απάντηση
(10-11-2018, 01:02 AM)gekanell Έγραψε: Αυτή η εφαρμογή Patras Bus είναι πολύ χρήσιμη αλλά παραμένει χρόνια μετά τη δημιουργία της ελλειπής. Λείπουν γραμμές, δρομολόγια κλπ. Υπάρχει περίπτωση να συμπληρωθούν οι πληροφορίες που λείπουν ή έχει παρατηθεί εντελώς το θέμα;

Την ίδια απορία έχω και γω..Θες να πας π.χ Άγιο Βασίλειο και δεν υπάρχουν τα δρομολόγια. Πρέπει να μπεις στην ιστοσελίδα του αστικού για να βρεις τα δρομολόγια..
Απάντηση
Από το πρόγραμμα της εφαρμογής λείπουν τα δρομολόγια του Αγίου Βασιλείου, τα δρομολόγια του Μιντιλογλίου και όλης της γραμμής 7.
Απάντηση
(11-11-2018, 03:04 PM)Marios mersedes Έγραψε: Από το πρόγραμμα της εφαρμογής λείπουν τα δρομολόγια του Αγίου Βασιλείου, τα δρομολόγια του Μιντιλογλίου και όλης της γραμμής 7.

Γενικά ένας αχταρμας με τις ώρες των δρομολογίων..Σου έχει όλο το 6 αλλά δεν έχει η κάθε γραμμή το δικό της..Του Αγίου Βασιλείου έχει το ήμισυ δηλαδή όταν ήταν τοπικό. Νοσοκομείο - Άγιος Βασίλειος. Η σταση στην 3 Ναυάρχων επί της Μαιζώνος την έχουν βγάλει, το ίδιο και στο Δημαρχειο..Γενικά φαίνεται να αφήνεται το συστημα..
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)