Αξιολόγηση Θέματος:
  • 37 Ψήφοι - 2.68 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Αστικό ΚΤΕΛ Πατρών
#51
(01-04-2011, 12:22 AM)mercedes benz Έγραψε: τσεκαρετε να δειτε πως τα εχουν οι τισ ΑσεΠα ενταντοι με τον Κυρ Γιαννη..Οι τις Ασεπα φεραν και ενα Citaro..
Το Citaro είναι ιδιοκτήτη που έχει 2 υπεραστικά.....
Απάντηση
#52
(01-04-2011, 12:22 AM)mercedes benz Έγραψε: τσεκαρετε να δειτε πως τα εχουν οι τισ ΑσεΠα ενταντοι με τον Κυρ Γιαννη..Οι τις Ασεπα φεραν και ενα Citaro..

Ναι καλα... Το demonstrator κοψοχρονια αγορασανε... Λιγα σκουπιδια ειναι ΑΣΕΠιτικα...
Της κοντης (...) οι τριχες της φταινε...
Απάντηση
#53
(09-04-2011, 01:19 PM)dimitris84 Έγραψε: Ναι καλα... Το demonstrator κοψοχρονια αγορασανε... Λιγα σκουπιδια ειναι ΑΣΕΠιτικα...

Τα λεωφορεια δεν ειναι τα καλυτερα αλλα το να τα λες σκουπιδια ακουγεται λιγο προσβλητικο.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#54
Μαλλον δεν τα εχεις δει καλα. Υπαρχουν καποια για τα οποια ειμαι πολυ επιεικης. Υπαρχουν και καλα οχηματα αλλα χανονται στο συνολο.
Της κοντης (...) οι τριχες της φταινε...
Απάντηση
#55
Θελω να κανω μια ερωτηση για οσους εχουν καλη μνημη..Ποσα αρθρωτα MERCEDES Ο.305G ειχε η Πατρα στην προ Αλεξανδρων εποχη?
Απάντηση
#56
(11-04-2011, 10:29 PM)miltos xania Έγραψε: Θελω να κανω μια ερωτηση για οσους εχουν καλη μνημη..Ποσα αρθρωτα MERCEDES Ο.305G ειχε η Πατρα στην προ Αλεξανδρων εποχη?

Παρμπρίζ: 37,77,91,94 και 95
και 3 δεινόσαυρους πρώην ΟΑΣΘ: 93,97 και 99
Απάντηση
#57
Πήγα για μια μέρα Πάτρα, ανέβηκα στο Πανεπιστήμιο με τον Προαστιακό και έκανα το λάθος να κατέβω με το 6.
Μιλάμε έπαθα πλάκα έτσι;
Π-Ο-Τ-Ε ΞΑΝΑ!!!
Απάντηση
#58
Αλεκάκι κλασσικά υποθέτω... Πίκρα!
Απάντηση
#59
Με την ευκαιρια της συζητησης στην gallery για τα αλεκακια...

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=303141&cid=4
Απάντηση
#60
Respect στον Αλεξανδρο!!!! Ελληνικη Αμαξοποιϊα!!!
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 8 Επισκέπτης (ες)