Αξιολόγηση Θέματος:
  • 37 Ψήφοι - 2.68 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Αστικό ΚΤΕΛ Πατρών
Νομίζω ότι έχει ξανακυκλοφορήσει σιταρονταλίκα στη γραμμη Νο9...Η 96 δεν ξαναβγαίνει γιατί έχουν πάρει ανταλλακτικά..Μπορεί να αντικαταταστάθηκε με το 12μετρο σιτάρο...
Απάντηση
Εδώ και αρκετή ώρα το gps τη δείχνει κολλημένη στο ίδιο σημείο την Νο98. Οπότε πιθανών η πληροφορία που έδωσα πριν να είναι εσφαλμένη. Το πιθανότερο είναι να έκανε λάθος το gps. Ούτε και εγώ νομίζω η 98 να ξανακυκλοφόρισε. Εδώ και καιρό οι νταλίκες Νο96 και 98 είναι παρατημένες και έχουν πάρει πράγματα από πάνω τους. Επίσης και η 94 έχει αρκετές ημέρες που δεν κυκλοφορεί. Πλέον οι αλέκοι που βγαίνουν σε καθημερινή βάση είναι οι Νο106 μέχρι χτες που ξέμεινε, 107 και μερικές φορές βγαίνει και ο αλέκος Νο95.
Απάντηση
Δεν ξέρω τι να υποθέσω για το 98 γιατί και ενας φιλος μου που πηγε να το τσεκάρει δεν είδε κάτι και η 98 είναι παρκαρισμένη μέσα..Είτε βγήκε 12μέτρο στη θέση του είτε λάθος του συστήματος...
Απάντηση
Σύμφωνα με το GPS η νταλίκα Νο106 είναι από σήμερα και πάλι στην υπηρεσία
Απάντηση
Την Κυριακή βγαίνει άλλο 12μετρο citaro το ΑΖΙ-6000..Να δούμε αν είναι επέκταση στόλου ή αντικατάσταση..Το Νο75 κυκλοφορεί κανονικά..
Απάντηση
Το 68 κόπηκε μοντέλο του 94 και αντικατασταθηκε με το σιταρο..
Απάντηση
Αφίχθη νέα σιταρονταλίκα..Αυτή σιγουρα θα είναι είτε η Νο96 ειτε ή Νο98
Απάντηση
Εκτός από την νταλίκα έχει έρθει και ένα δωδεκάμετρο σιτάρο...Να δούμε σε ποιο θα πεσει ο κλήρος
Απάντηση
Το Νο116 διαγράφει τρελή πορεία...

https://www.thebest.gr/article/540485-tr...oto-binteo
Απάντηση
Τα Νο60, 72 & 80 θα αντικατασταθουν συντομα με ΜΑΝ Α21...
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 3 Επισκέπτης (ες)