Αξιολόγηση Θέματος:
  • 7 Ψήφοι - 2.71 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Breda Menarini Viva City S
#1
Ένα καλό λεωφορείο να αντικαταστήσει τα Vanhool A507 της ΕΘΕΛ

http://www.youtube.com/watch?v=gGCFS0Eqt58
Απάντηση
#2
Αρκετα καλη η προταση αλλα η ΕΘΕΛ με την κριση δεν εχει λεφτα ουτε για πετρελαια.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#3
Η πρόταση καλή. Αλλα δεν έχω ακούσει να υπάρχει αντιπρόσωπος στην Ελλάδα, άρα αν δεν καταθέσουν προσφορά και η καλύτερη δυνατη πρόταση να είναι στην ΕΘΕΛ θα πάρουν άλλο. Ενω κανονικά λόγω ποσότητας και συγκεκριμένων απαιτήσεων γραμμών η αγορά αντικαταστατών των A507 θα έπρεπε να γινει με απευθείας ανάθεση...
Απάντηση
#4
Με απευθειας αναθεση μπορει να δωθει στην ΕΛΒΟ σε μια Ελληνικη εταιρεια ετσι ωστε να μπορει να γινει τζιρος τωρα αν ειναι για κατι για το εξωτερικο μπορει να παρει το IrisBus Europolis 7,6 γι'αυτες τις διαδρομες πιστευω πως ειναι το καταλληλο, αλλα δεν νομιζω οπως εγραψα πιο πανω για την ωρα η ΕΘΕΛ να ειναι σε θεση να παρει καινουργια λεωφορεια εκτος αν η χρηματοδοτηση ενταχθει στο ΕΣΠΑ που ειναι λιγο δυσκολο.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#5
Υπαρχει και αντιπροταση απο την Castrosua, και μαλιστα ειναι υβριδικο...
Της κοντης (...) οι τριχες της φταινε...
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)