Αξιολόγηση Θέματος:
  • 18 Ψήφοι - 1.83 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Παραλαβές νέων λεωφορείων από τον ΟΑΣΘ
Τα λεωφορεία που εχουν έρθει σε χώρο δίπλα στην παλιά συμμαχική οδό είναι από τη τελευταία σύμβαση των 80;
Απάντηση
Υπάρχει κάποια φωτογραφία;
(Ο ΟΑΣΘ είχε κάνει διαγωνισμό για οικόπεδο κοντά στο αμαξοστάσιο Σταυρούπολης, εγώ είχα καταλάβει ότι εκεί θα έβαζαν τα λεωφορεία που έχουν βγει εκτός κυκόφορίας και δεν πρόκειται να επιστρέψουν ποτέ, τώρα δεν ξέρω αν ολοκληρώθηκαν οι διαδικασίες και έβαλαν εκεί όπου μίσθωσαν από του leasing)
Απάντηση
(11-06-2021, 03:24 PM)vard_57 Έγραψε: Υπάρχει κάποια φωτογραφία;
(Ο ΟΑΣΘ είχε κάνει διαγωνισμό για οικόπεδο κοντά στο αμαξοστάσιο Σταυρούπολης, εγώ είχα καταλάβει ότι εκεί θα έβαζαν τα λεωφορεία που έχουν βγει εκτός κυκόφορίας και δεν πρόκειται να επιστρέψουν ποτέ, τώρα δεν ξέρω αν ολοκληρώθηκαν οι διαδικασίες και έβαλαν εκεί όπου μίσθωσαν από του leasing)
Γιώργο ούτε το οικόπεδο του ΟΑΣΘ είναι, ούτε κοντά στο αμαξοστάσιο της Σταυρούπολης, ούτε έχει γενικά κάποια σχέση με τον Οργανισμό...

Φωτογραφίες σε εκείνο το σημείο ΔΕΝ θέλεις να βγάλεις, πίστεψε με...
Απάντηση
Εθεάθη το 2505, καθ’ όλα έτοιμο. Και με αναγραφή του αριθμού του λεωφορείου πάνω, αντί για το μαρκαδόρο που είχαν τα προηγούμενα και με έτοιμη προμετωπίδα.
Απάντηση
(22-09-2021, 10:54 AM)K.S. Έγραψε: Εθεάθη το 2505, καθ’ όλα έτοιμο. Και με αναγραφή του αριθμού του λεωφορείου πάνω, αντί για το μαρκαδόρο που είχαν τα προηγούμενα και με έτοιμη προμετωπίδα.
Ήδη ταξινομημένα και έτοιμα για κυκλοφορία είναι 8 O530, 16 O530LE και 10 O530G. Ακολουθούν τα ΜΑΝ και τα Solaris σύντομα.
Απάντηση
Αριθμούς κυκλοφορίας γνωρίζουμε; Έχω βρει κενό στα ΝΚΜ-8501/8600...
Απάντηση
αυτό αυτά που φάνηκαν στο βιντεάκι αυτό φαίνεται, όσο ΚΕΖ έχουν περισσέψει και μετά ΝΚΜ-85**
Απάντηση
(22-09-2021, 03:43 PM)O302S Έγραψε: Αριθμούς κυκλοφορίας γνωρίζουμε; Έχω βρει κενό στα ΝΚΜ-8501/8600...
Εκεί είναι ο επόμενος κλάδος των ΔΧ.
Απάντηση
23 2351 2352 2355 
12 2320
Απάντηση
Επίσης
32 2316, 2318
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 4 Επισκέπτης (ες)