Αξιολόγηση Θέματος:
  • 18 Ψήφοι - 1.83 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Παραλαβές νέων λεωφορείων από τον ΟΑΣΘ
#21
(11-06-2010, 09:08 PM)Enema Έγραψε: Δεν ξερουμε ακομα τους λογους που θα ξανακυκλοφορησουν οι αλεκοι ε?
Ασφαλως και τους ξερουμε... Απλα δεν ειναι ακομα ανακοινωσιμοι. Εκεινο που μπορω να πω ειναι οτι δεν θα εχουν καμια σχεση με τη μορφη που εχουνε σημερα, ουτε και θα ειναι κατ' ουσιαν λεωφορειο πλεον. Επισης δεν ειναι δεσμευτικο οτι θα επιλεγουν τα συγκεκριμενα οχηματα, μπορει να εισαχθουν αλλα...
Απάντηση
#22
Απο χθες στο 12 τα πρωτα πεντε B9LA (901-905). Οπτικες διαφορες δεν υπαρχουν με τα υφισταμενα, παρα μονο μηχανικες.

Θωμα, ξερω, θελεις φωτο...

Παμε και στα παρατραγουδα τωρα... Το ενα απο αυτα ανεβασε θερμοκρασια και γυρισε στο μαντρι, ενω αλλο εκοψε ιμαντα A/C (Χρηστο, ποιος ειναι ο γκαντεμης???)
Απάντηση
#23
ναι είδα κ εγώ ένα στο 12. μακάρι να έρθουν γρήγορα όλα!
Απάντηση
#24
Αμα ξεκινανε ετσι φαντασου τι εχει να γινει σε κανενα χρονο
Καλό το Ο302,άλλωστε με αυτό μεγαλώσαμε.
Αλλά σαν τον γλυκό γουργούρισμα του αερόψυκτου Magirus Deutz δεν υπάρχει...
Απάντηση
#25
Δεν θελω να το σκεφτομαι καν...

Οφ τοπικ, Κωστα το μωρο σου ειναι ετοιμο, αυριο αποστελλεται...
Απάντηση
#26
http://www.enet.gr/?i=news.el.ellada&id=175165

Διαβασμένος ο δημοσιογραφος..Cool
Απάντηση
#27
Ερώτηση (γιατί δεν τα ξέρω καλά του ΟΑΣΘ) και σόρρυ αν είναι off topic. Τα scania και volvo πράγματι είναι 15 ετών όπως λέει το δημοσίευμα? ο δημοσιογράφος πάντως όντως ενημερωμένος. Ευχαριστώ Smile
Απάντηση
#28
Tα σκανια φευγουν ολα?
Απάντηση
#29
Μιλάει για 40, έχω την υποψία ότι είναι 45... τώρα μπορεί κάποια να είχανε φύγει πιο πριν από βλάβες κλπ. Πάντως θα φύγουν όλα απ' ότι καταλαβαίνω
Απάντηση
#30
(20-06-2010, 10:28 PM)Cmaniac Έγραψε: http://www.enet.gr/?i=news.el.ellada&id=175165

Διαβασμένος ο δημοσιογραφος..Cool

Στον απολυτο βαθμο
(21-06-2010, 12:02 AM)Enema Έγραψε: Tα σκανια φευγουν ολα?

Οχι
(20-06-2010, 10:44 PM)kostas260 Έγραψε: Ερώτηση (γιατί δεν τα ξέρω καλά του ΟΑΣΘ) και σόρρυ αν είναι off topic. Τα scania και volvo πράγματι είναι 15 ετών όπως λέει το δημοσίευμα? ο δημοσιογράφος πάντως όντως ενημερωμένος. Ευχαριστώ Smile

Αφου ειναι ενημερωμενος ο δημοσιογραφος τοτε γιατι να μην ειναι σε αυτο το σημειο? Ναι, 15 ετων ειναι...
(21-06-2010, 12:10 AM)kostas260 Έγραψε: Μιλάει για 40, έχω την υποψία ότι είναι 45... τώρα μπορεί κάποια να είχανε φύγει πιο πριν από βλάβες κλπ. Πάντως θα φύγουν όλα απ' ότι καταλαβαίνω

Εγω παλι εχω την υποψια οτι ειναι 85. 40 του 1995 και 45 του 1997-8.

Μ@λ@κιες τυπου ΕΘΕΛ δεν κανουμε εδω πανω. Τα πρωτα που θα κοπουν πανε για δωρεα οργανων, τα επομενα για μεταπωληση. Επισης το κομμενο δινει την αδεια του στο νεο (αναφερεται στην αδεια του καινουργιου "Νεο, σε αντικατασταση του αποχαρακτηρισθεντος ΧΨΩ-1234") αρα αλχημειες και λοιπα γραφικα δεν γινονται εδω.

Τελος δεν αμφισβητουμε με υποθετικα σεναρια εγκριτα αρθρα (βλ. παραπανω)
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 3 Επισκέπτης (ες)