Αξιολόγηση Θέματος:
  • 6 Ψήφοι - 3.33 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Λεωφορείο συγκρούστηκε με φορτηγό-Νεκρός ο οδηγός
#1
Θανατηφόρο τροχαίο σημειώθηκε κοντά στα Μάλια όταν λεωφορείο του ΚΤΕΛ συγκρούστηκε με φορτηγό το οποίο μετέφερε φορτωτή.

Σύμφωνα με τις πληροφορίες του goodnet.gr, ο φορτωτής έπεσε από το φορτηγό με αποτέλεσμα να προσκρούσει στο λεωφορείο στο οποίο επέβαιναν 30 επιβάτες.

Από τη σύγκρουση τραυματίστηκε θανάσιμα ο 55χρονος οδηγός του λεωφορείου, ενώ σώοι είναι οι επιβάτες http://www.newsbomb.gr/images/sized/arti...25x288.jpg Πηγή είδησης / Newsbomb.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#2
Τα θερμα μου συλλυπητηρια στην οικογενεια του συναδελφου..πραγματικα τραγικο συμβαν,η κακια η ωρα τι να πω ο ανθρωπος δεν ειχε καμια ευθυνη..εχω σοκαριστει!!!!..το λεωφορειο ηταν SCANIA HISPANO CIERZO κτελ ηρακλειου-λασηθιου,αγνωστου για την ωρα παρμπριζ..μολις μαθω ποιο ηταν θα σας πω.
Απάντηση
#3
Μια ακομη φωτογραφια απο το τροχαιο... http://img.protothema.gr/34C592C0188A8F0...54C017.jpg
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#4
Πραγματικά τραγικό! Συλλυπητήρια..
Απάντηση
#5
Το λεωφορειο ηταν το 56 Ηρακλειου...καλο ταξιδι ΛΕΥΤΕΡΗ
Απάντηση
#6
Τα συλλυπητηρια μου.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#7
Συλλυπητηρια...
ΑΣΣΟΣ κ πασης Ελλαδος...-1-
Απάντηση
#8
τα θερμα μου συλλυπητηρια στην οικογενια του αδικοχαμενου συναδελφου...
treliaris driver.?.
Απάντηση


Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  [inkefalonia] Τροχαίο στα Σιμωτάτα - Νεκρός ο οδηγός του λεωφορείου dimangelid 0 2.366 19-09-2016, 05:04 PM
Τελευταία Δημοσίευση: dimangelid
  [zougla.gr] Ταξί συγκρούστηκε με λεωφορείο έξω από το ξενοδοχείο Hilton dimangelid 1 2.571 15-08-2016, 05:52 PM
Τελευταία Δημοσίευση: TMantzas
  [korinthostv.gr] Θανατηφόρο τροχαίο - Φορτηγό συγκρούστηκε με λεωφορείο του ΚΤΕΛ Λακωνίας στην Αρχαία Κόρινθο dimangelid 0 2.557 23-10-2015, 07:29 PM
Τελευταία Δημοσίευση: dimangelid

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)