Αξιολόγηση Θέματος:
  • 6 Ψήφοι - 2 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vanhool Alstom A300T (Σειρά 7000)
#11
To 7084 εθεάθη στο 21 με εγκατεστημένο τουρνικέ, εκτός λειτουργίας.
Κανονίστε να μου πειράξετε το 608rifle
Απάντηση
#12
Το 7077 προχτες στο 2 και σημερα το 7106 στο 21 με εγκατεστημενο τουρνικε!
Ετσι για την ιστορια, να θυμησω πως μονο στις γραμμες 24-25 του ΑΜ ΑΤΤ (υποτιθεται οτι) ισχυει η εισοδος απο την πρωτη πορτα και τα οχηματα τωρα ειναι στο ΑΜ ΑΓ.Α !
Τα τελευταια Ν2 του ΑΜ ΒΟΤ δε, με το τουρνικε για την Καισαριανη βγηκαν κακην-κακως, ενω το ξεχασμενο 618 στο 049 σημερα, με γυρισμενη την ταμπελα αναποδα τουλαχιστον..
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση
#13
Το Α300Τ #7056 έχει πλέον πορτοκαλί προμετωπίδες.
Απάντηση
#14
Το 7082 του ΑΜ ΑΤΤ, εκτος απο τουρνικε και οθονη τηλεματικης, ειναι το πρωτο VanHool με καμερες καταμετρησης επιβατικης κινησης!
Λογω της ιδιαιτεροτητας των οχηματων, στις 2 πρωτες πορτες εχει τοποθετηθει αντι του εξαερισμου, μεσα στο μαυρο πλαισιο, στην δε τριτη ειναι πανω στην οροφη στην αριστερα πλευρα αντι του συστηματος εξαερισμου!
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση
#15
Το 7100 πλέον μετά από χρόνια, με τα κανονικά χρώματα του ΗΛΠΑΠ από τις αρχές του μήνα!
Απάντηση
#16
Το 7102 είναι το τρίτο VanHool με πορτοκαλί προμετωπίδες, όπως και το 7056 από όλες τις πλευρές.
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)