Αξιολόγηση Θέματος:
  • 4 Ψήφοι - 2.75 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Το Βήμα] Νεες κινητοποιησεις - Συνάντηση σωματείου ΕΘΕΛ - Γ. Γ. Μεταφορών
#73
(03-02-2011, 09:53 PM)liakos73 Έγραψε: Μάλλον με περνάς για κάποιον άλλον, εγώ δεν έχω πει ποτέ ζώα από εδώ μέσα. Αν εσύ δουλεύεις σε εργοστάσια με 15 ευρώ μεροκάματο που ήταν δική σου επιλογή και δεν σου φταίω εγώ, γιατί αν είχες τα προσόντα να δουλέψεις στην ΕΘΕΛ θα δούλευες!!!

Τι σε νοιάζει τι προσόντα εχω εγω και αν δουλεύω σε εργοστάσιο; Σταμάτα να συζητάς σαν να βρίσκεσαι στην κομματική συγκέντρωση του "Γκόρτσου" και να κάνεις τον Παπαγιαννόπουλο! Σου ειπα απλα και ωραια οτι αν δεν σου αρέσουν τα 950ε της ΕΘΕΛ -οπως εσυ τα υπολόγισες-, μπορεις να δοκιμάσεις το εργοστάσιο. Ξερεις πόσα "ζωα" δουλευουν σε εργοστάσια, σε επιχειρήσεις, σε... σε.. , για 400, 500 και 600 ευρω το μήνα; Για προσγειωθείτε λίγο γιατι θα σας προσγειώσουν ανώμαλα οι "διοικήσεις και τα υπουργεία" που λες κι εσυ..


Μηνύματα στο Θέμα
RE: [Το Βήμα] Νεες κινητοποιησεις - Συνάντηση σωματείου ΕΘΕΛ - Γ. Γ. Μεταφορών - από stavros2004 - 03-02-2011, 11:02 PM

Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  [Το Βήμα] Νέες κινητοποιήσεις των εργαζομένων στα λεωφορεία από την Τετάρτη Cmaniac 25 27.132 03-01-2011, 03:19 PM
Τελευταία Δημοσίευση: Cmaniac

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 3 Επισκέπτης (ες)