Αξιολόγηση Θέματος:
  • 4 Ψήφοι - 2.75 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Το Βήμα] Νεες κινητοποιησεις - Συνάντηση σωματείου ΕΘΕΛ - Γ. Γ. Μεταφορών
#41
(31-01-2011, 08:18 PM)abc Έγραψε: θέλω να παίξω τον δικηγόρο του διαβόλου. Σύμφωνα με την απόφαση το ταξί πληρώθηκε ώστε ο συγκεκριμένος υπάλληλος να πάει για δουλειά της υπηρεσίας του. Όσοι από εσάς είστε υπάλληλοι θα δεχόσασταν να σας στείλει ο εργοδότης σας για εξωτερική δουλεία να πληρώσετε εσείς το ταξί;

Διαφορετικο δεν ειναι να μιλαμε για τον ΟΑΣΑ και διαφορετικο δεν ειναι να μιλαμε για μια ιδιωτικη εταιρια ασχετων συμφεροντων με αυτα ενος οργανισμου επιβατικων μεταφορων στο λεκανοπεδιο της Αττικης που χρηματοδοτειται απο τους Ελληνες? Ειναι νομιζω διακριτες οι διαφορες.

Κοινως, να μην πηγαινε την ημερα των κινητοποιησεων.

Απο την αλλη ποιος μου λεει εμενα οτι δεν πληρωσα την μεταφορα απο το σπιτι του στα γραφεια του ΟΑΣΑ? Επισης μιλα για την αποπληρωμη του ΦΟΡΟΥ.

Δεν εχω καταλαβει ακριβως περι τινος προκειται εδω. Μιλαμε για ενα εντελως ασαφες εξοδο το οποιο το βρισκω περιττο και σκανδαλωδες με το επιπεδο αποσαφηνισης το οποιο παρουσιαστηκε απο τη διαυγεια.


Μηνύματα στο Θέμα
RE: [Το Βήμα] Νεες κινητοποιησεις - Συνάντηση σωματείου ΕΘΕΛ - Γ. Γ. Μεταφορών - από Cmaniac - 31-01-2011, 11:01 PM

Πιθανά Σχετικά Θέματα...
Θέμα: Συντάκτης Απαντήσεις: Προβολές: Τελευταία Δημοσίευση
  [Το Βήμα] Νέες κινητοποιήσεις των εργαζομένων στα λεωφορεία από την Τετάρτη Cmaniac 25 27.201 03-01-2011, 03:19 PM
Τελευταία Δημοσίευση: Cmaniac

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)