Αξιολόγηση Θέματος:
  • 5 Ψήφοι - 2.4 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ηλεκρονικοι υπολογιστες
#1
Το θεμα που δημιουργησα ειναι της εποχης μας η τεχνολογια που εχει μπει για τα καλα στην ζωη μας, τι υπολογιστη εχετε? laptop η desktop? ειστε ευχαριστημενοι η οχι? Και για να το ξεκινησω το θεματακι αρχιζω απο εμενα που το μικροβιο των υπολογιστων μου το κολλησε ο αδερφος μου προγραμματιστης Η/Υ βλεπετε!!!! εδω και τρεις μηνες περιπου εχω εναν σταθερο υπολογιστη H/P ALL-IN-ONE 200-5200series με επεξεργαστη Intel Core i3 550, με μνημη 4GB DDR3 και σκληρο δισκο SATA 3G 500 GB [7200 rpm] με λογισμικο Windows 7 Home Premium 64 bit και μπορω να πω οτι ειμαι αρκετα ικανοποιημενος απο τις επιδοσεις του πριν τον σταθερο ειχα και εχω ακομα και τον χρησιμοποιω αρκετα εναν φορητο H/P 550 οπου και εκει εμαθα τι εστι υπολογιστης γιατι αν με ρωτουσατε πριν δεκα χρονια τι ειναι υπολογιστης θα σας ελεγα μια οθονη με κουμπια Big Grin Big Grin.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
Ηλεκρονικοι υπολογιστες - από Konstantinos MercedesBenz - 14-01-2011, 08:05 PM

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)