Αξιολόγηση Θέματος:
  • 9 Ψήφοι - 3 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zougla.gr] Έκλεψαν λεωφορείο από τα ΚΤΕΛ Κατερίνης
#21
και μαλιστα να κυκλοφορει και με πινακιδες....
Απάντηση
#22
Αλήθεια? Για πείτε τίποτα πιο λεπτομερώς... Μπορεί και να το πάρει πίσω το αμάξι?
Απάντηση
#23
μακαρι να το παρουν πισω κ κυριως να βρουν τα λαμογια!!!
ΑΣΣΟΣ κ πασης Ελλαδος...-1-
Απάντηση
#24
Μακαρι αν και δεν το βλεπω.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#25
Ενταξει, δεν βρισκεται ακριβως εκει που λετε αλλα αρκετα πιο νοτια, ενω δεν εκτελει δρομολογια διοτι ειναι δεσμευμενο απο τις τοπικες αρχες. Δεν ειμαι εξουσιοδοτημενος να αναφερω περισσοτερα δημοσιως παντως... Οποιος εχει ουσιαστικο λογο να μαθει καποια πραγματα παραπανω ας επικοινωνησει μαζι μου...
Της κοντης (...) οι τριχες της φταινε...
Απάντηση
#26
(03-03-2011, 08:55 PM)dimitris84 Έγραψε: Ενταξει, δεν βρισκεται ακριβως εκει που λετε αλλα αρκετα πιο νοτια, ενω δεν εκτελει δρομολογια διοτι ειναι δεσμευμενο απο τις τοπικες αρχες. Δεν ειμαι εξουσιοδοτημενος να αναφερω περισσοτερα δημοσιως παντως... Οποιος εχει ουσιαστικο λογο να μαθει καποια πραγματα παραπανω ας επικοινωνησει μαζι μου...

με λιγα λογια,εχει βρεθει το αμαξι???στοιχεια ποιοι το εκαναν,εχουν βρει??
ΑΣΣΟΣ κ πασης Ελλαδος...-1-
Απάντηση
#27
Τι ψαχνεις ψυλλους στ'αχυρα.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#28
(04-03-2011, 11:11 AM)giorgos 0303 -1- Zaharo Έγραψε: με λιγα λογια,εχει βρεθει το αμαξι???

Και ναι και οχι..
Απάντηση
#29
(04-03-2011, 11:11 AM)giorgos 0303 -1- Zaharo Έγραψε: με λιγα λογια,εχει βρεθει το αμαξι???στοιχεια ποιοι το εκαναν,εχουν βρει??

Για να ειναι δεσμευμενο απο την αστυνομια προφανως και βρεθηκε... Οσο για το ποιοι το εκαναν τωρα, μη ρωτας πολλα καλυτερα...
Της κοντης (...) οι τριχες της φταινε...
Απάντηση
#30
(09-03-2011, 02:26 PM)dimitris84 Έγραψε: Για να ειναι δεσμευμενο απο την αστυνομια προφανως και βρεθηκε... Οσο για το ποιοι το εκαναν τωρα, μη ρωτας πολλα καλυτερα...

καταλαβα...
ΑΣΣΟΣ κ πασης Ελλαδος...-1-
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)