Αξιολόγηση Θέματος:
  • 7 Ψήφοι - 3.43 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renault Agora CNG
#91
(07-10-2020, 02:25 PM)kostas260 Έγραψε: Πάντως στις 2/10 στην διαύγεια δείχνει να πέρασε ΚΤΕΟ το 8952, αλλά μπορεί να το έχουν εφεδρικό.
Edit Άκυρο τώρα είδα το post του Δημήτρη στον στόλο ΟΣΥ οπότε η δημοσίευση πιθανόν να είναι για παλιότερο ΚΤΕΟ και να την αναρτήσανε τώρα
Πιθανώς να πέρασε ώστε σε περίπτωση που χρειαστεί να μπορεί να ξαναβγεί. Ωστόσο, δεν νομίζω πως κάτι τέτοιο θα συμβεί...
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση
#92
Ανανεώθηκε και η ασφάλεια για τα 4 που κυκλοφορούσαν 7082, 7122, 7252, 7278 μέχρι 08/11, πεταμένα λεφτά κυριολεκτικά..
Απάντηση
#93
(06-10-2020, 05:14 PM)RenaultAgora7069 Έγραψε: Όσοι δεν το είχατε μάθει τα Renault Αποσύρθηκαν Οριστικά Γία Αυτό κι δεν κυκλοφορεί κανενά σχεδόν 1 εβδομάδα κι με Την πρόσθεση λεωφορείων των ΚΤΕΛ δεν θα χρειαστούν ούτως η άλλως οπως ειπε κι ο MrVanHool Προς τα παρόν είναι παρατημένα ολα

Όντως, τελευταία φορά νομίζω ήταν το #7082 την περασμένη Τρίτη, αν δεν κάνω λάθος στη γραμμή 733. Πλέον στις γραμμές που έμπαιναν Renault, βλέπω μπαίνουν τα Irisbus της Ανθουσας. 

Κρίμα, δεν πρόλαβα να κάνω μια τελευταία βόλτα, μιας και ο Αχαρνές μου πέφτει λίγο μακριά...  Sad  Τελευταία φορά που μπήκα, ήταν πέρσι τον Αύγουστο στο #7012 που έκανε το Ε14 και στο #7096 (ή 98) που έκανε το 411. Δεν θυμάμαι ποια βόλτα ήταν η τελευταία.
Απάντηση
#94
Σήμερα το πρωί πέτυχα ένα Renault να ανεβαίνει το ποτάμι με την βοήθεια οχήματος ΟΒΒΟ. Δεν θυμάμαι σε ποιο ακριβώς σημείο το είδα, κάπου στις Τρεις Γέφυρες ή στα Σεπόλια αν θυμάμαι σωστά.
Απάντηση
#95
(11-05-2021, 09:20 AM)Giannis Έγραψε: Σήμερα το πρωί πέτυχα ένα Renault να ανεβαίνει το ποτάμι με την βοήθεια οχήματος ΟΒΒΟ. Δεν θυμάμαι σε ποιο ακριβώς σημείο το είδα, κάπου στις Τρεις Γέφυρες ή στα Σεπόλια αν θυμάμαι σωστά.
Θριάσιο θα μεταφέρθηκε λογικα δεν υπάρχει κανένα νεο τελικα τι θα απογίνουν οι γκαζιερες
Απάντηση
#96
(12-05-2021, 01:20 AM)RenaultAgora7069 Έγραψε: Θριάσιο θα μεταφέρθηκε λογικα δεν υπάρχει κανένα νεο τελικα τι θα απογίνουν οι γκαζιερες
κριμα που αποσυρθηκαν τοσο νωρις ανετα μπορουσαν να κυκλοφορουν μεχρι σημερα
Απάντηση
#97
(17-05-2021, 05:31 PM)N2 BRAHAMIOU Έγραψε: κριμα που αποσυρθηκαν τοσο νωρις ανετα μπορουσαν να κυκλοφορουν μεχρι σημερα
Με τη διαστημική ταχύτητα των 5km/h στις ανηφόρες της Αθήνας..
Κανονίστε να μου πειράξετε το 608rifle
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)