Αξιολόγηση Θέματος:
  • 7 Ψήφοι - 3.43 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renault Agora CNG
#41
Αλλό ένα Renault μας εγκατέλειψε. http://etheldrivers.blogspot.com/2015/03...st_88.html
Απάντηση
#42
Η λογικη σε αυτα ειναι τωρα οσο τσουλανε εχει καλως μετα στα τσακιδια;
Απάντηση
#43
Η 7032 στο 444, χωρίς κλιματισμό, σερνόταν στην άνοδο της Γαλατσίου. Ζήτημα να έπιανε τα 20 χλμ...Το δε εσωτερικό της ήταν για λύπηση!
Απάντηση
#44
(08-09-2016, 08:13 PM)konnos Έγραψε: Η 7032 στο 444, χωρίς κλιματισμό, σερνόταν στην άνοδο της Γαλατσίου. Ζήτημα να έπιανε τα 20 χλμ...Το δε εσωτερικό της ήταν για λύπηση!

Τα χαλια τους εχουν. Το ίδιο είχα πάθει μια μέρα στο 444 με την γκαζιερα #7098 επίσης χωρίς κλιματισμό.
Απάντηση
#45
(08-09-2016, 08:13 PM)konnos Έγραψε: Η 7032 στο 444, χωρίς κλιματισμό, σερνόταν στην άνοδο της Γαλατσίου. Ζήτημα να έπιανε τα 20 χλμ...Το δε εσωτερικό της ήταν για λύπηση!
Και επί ΑΜ ΛΙΟ η 7032 πέταγε..
Την πήρα και εγώ εκείνη την ημέρα, στο δρομολόγιο των 1405 την πήγε μέσα με βλάβη άλλωστε.. Κρίμα!
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση
#46
Με την έλλειψη οχημάτων, η ΟΣΥ γυρνάει πίσω στις τελευταίες παροπλισμενες Παλιές Γκαζιέρες.
Η 7021 του ΑΜ ΑΝΘ στο Α5 που ήταν μέσα χρόνια..

Άλλωστε, η ΟΣΥ αποφάσισε να παροπλισει τα οχήματα χωρίς καν να λάβει υπόψιν το ιστορικό του κάθε οχήματος, παρά στην τύχη και με αριθμούς παρμπριζ αποφάσισαν την οριστική διαγραφή οχημάτων που θα μπορούσαν να είναι στους δρόμους τώρα..
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση
#47
(08-06-2017, 11:14 PM)MrVanHool Έγραψε: Με την έλλειψη οχημάτων, η ΟΣΥ γυρνάει πίσω στις τελευταίες παροπλισμενες Παλιές Γκαζιέρες.
Η 7021 του ΑΜ ΑΝΘ στο Α5 που ήταν μέσα χρόνια..

Άλλωστε, η ΟΣΥ αποφάσισε να παροπλισει τα οχήματα χωρίς καν να λάβει υπόψιν το ιστορικό του κάθε οχήματος, παρά στην τύχη και με αριθμούς παρμπριζ αποφάσισαν την οριστική διαγραφή οχημάτων που θα μπορούσαν να είναι στους δρόμους τώρα..

Είχε περάσει και πρόσφατα ΚΤΕΟ η συγκεκριμένη (29/5). Και αρκετές volvo έχουν επανέλθει από παροπλισμό με νέες πινακίδες
Απάντηση
#48
Άλλη μια Παλιά Γκαζιέρα του ΑΜ ΑΝΘ βγήκε ξανά στην κυκλοφορία μετά από την χρόνια ακινησία!
Ο λόγος για την 7012 που σήμερα είναι στο Α5!
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση
#49
Και η 7046 του ΑΜ ΑΝΘ πλέον κυκλοφορεί κανονικά!
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση
#50
Χθες πήρα την 7021 στο Α5
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)