Αξιολόγηση Θέματος:
  • 4 Ψήφοι - 4 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo Unvi Urbis 2.5DD (διώροφα)
#81
Paul Smile έχω πάθει κάτι παρόμοιο με αυτό που λες στην Ζωφριά με 711 και ο οδηγός να μην μου ανοίγει επειδή ήταν στο φανάρι και λέει ότι απαγορεύεται... Απλά μετά περίμενα 30 λεπτά, ελαφρώς ζαλισμένος γιατί ήταν Αύγουστος κιόλας, στέγαστρο δεν υπήρχε και πάλι καλά που πέρασε...
Βάλτε Solaris Urbino 8.6 σε 537,712,728,729 και αυξήστε τα δρομολόγια του Γ9, του Α10 και του Β10!! Τροποποιήστε τα τοπικά του Μενιδίου και βάλτε την αφετηρία στο ΣΚΑ!! Δημιουργήστε μία νέα γραμμή να καλύπτει Κύπρου & Ιωνίας!!
Απάντηση
#82
(19-04-2011, 11:57 PM)Paul:) Έγραψε: Δεν θα πάνε, το πρωί μόνο τα βγάζουν... Τα ψάχναμε για βόλτα, ένα χάσαμε επειδή δεν άνοιγε ο ...κας ο οδηγός την πόρτα 5 μέτρα πιο κάτω απο την στάση και μετά καταλήξαμε με GN!

Μαλλον τα βγαζουν και το βραδυ. Προχτες ειδα ενα δυωροφο να επιστρεφει στο Α/Σ Ελληνικου γυρω στη 1 το βραδυ.
Απάντηση
#83
Αναλογα με την ωρα τα βγαζουν;
Καλα μυαλα ευχομαι να εχουν οι υπευθυνοι που ειναι στον προγραμματισμο.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#84
Δουλευουν κανονικα ολη μερα, δεν υπαρχει καποιο προβλημα. Απο Δευτερα θα δειξουν την αξια τους με τον κοσμο που θα πηγαινοερχεται για δουλεια...., τωρα καλα την βγαλανε μιας και πολυς κοσμος ειχε φυγει για διακοπες του Πασχα.
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση
#85
(01-05-2011, 05:12 PM)Solaris_Urbino_18 Έγραψε: Απο Δευτερα θα δειξουν την αξια τους με τον κοσμο που θα πηγαινοερχεται για δουλεια...., τωρα καλα την βγαλανε μιας και πολυς κοσμος ειχε φυγει για διακοπες του Πασχα.

Σωστα μεχρι τωρα Νορμαλ ηταν στην γραμμη λογο των εορτων και
ειχα την ευκαιρια τωρα στις γιορτες να το χρησιμοποιησω δυο φορες και ηταν αρκετα καλα.

Προσωπικα φιλε Solaris δεν νομιζω να δημιουργηθει καποιο προβλημα απο τα ιδια τα οχηματα με τον κοσμο που επεστρεψε και θα τα χρησιμοποιει, ισως οι επιβατες θα χρειαστουν ενα διαστημα να προσαρμοστουν σε αυτου του ειδους τα λεωφορεια μιας που περασαν περιπου 20χρονια να δουμε στους δρομους διωροφα αστικα.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#86
Μιας και χρησιμοποιησα το εν λογω λεωφορειο πριν λεγες μερες, εχω να κανω μια παρατηρηση. Την ημερα αυτη λοιπον, ειχε αρκετη ζεστη για την εποχη (περιπου 23 βαθμους) και ο πανω οροφος του λεωφορειου ειχε γινει σαουνα... Confused (βλεπετε κλιματιστικο πανω δεν υπαρχει!). Περιμεναμε περιπου 15 λεπτα στην Ακαδημια μεχρι να φυγει. Στα 10 λεπτα περιπου οι μισοι (!) κατεβηκαν απο το λεωφορειο μιας και κοντεψαν να παθουν θερμοπληξια. Εγω εκανα αερα με ενα τετραδιο γιατι ειχα ιδρωσει πολυ... Αραγε τι θα γινει τον Αυγουστο, οπου θα εχουμε 40 βαθμους? Μηπως πολυ συντομα θα φυγουν τα urbis απο το Ε22?
Απάντηση
#87
Ή συντομα θα ανοιξουν τις οροφές, απλα πραγματα..
Απάντηση
#88
(06-05-2011, 03:59 PM)N1Ellinikou Έγραψε: Μιας και χρησιμοποιησα το εν λογω λεωφορειο πριν λεγες μερες, εχω να κανω μια παρατηρηση. Την ημερα αυτη λοιπον, ειχε αρκετη ζεστη για την εποχη (περιπου 23 βαθμους) και ο πανω οροφος του λεωφορειου ειχε γινει σαουνα... Confused (βλεπετε κλιματιστικο πανω δεν υπαρχει!). Περιμεναμε περιπου 15 λεπτα στην Ακαδημια μεχρι να φυγει. Στα 10 λεπτα περιπου οι μισοι (!) κατεβηκαν απο το λεωφορειο μιας και κοντεψαν να παθουν θερμοπληξια. Εγω εκανα αερα με ενα τετραδιο γιατι ειχα ιδρωσει πολυ... Αραγε τι θα γινει τον Αυγουστο, οπου θα εχουμε 40 βαθμους? Μηπως πολυ συντομα θα φυγουν τα urbis απο το Ε22?

θα πανε για Χ97
Απάντηση
#89
(06-05-2011, 04:59 PM)Cmaniac Έγραψε: Ή συντομα θα ανοιξουν τις οροφές, απλα πραγματα..

Αυτό δεν είναι απαραίτητα καλό στην Αθήνα τον Αύγουστο... Μα γιατί να μην έχουν κλιματιστικό πάνω; Huh Αν και δε νομίζω ότι θα τον άναβαν τέτοια εποχή, σε κάθε περίπτωση...
Απάντηση
#90
(08-05-2011, 05:00 AM)argymeg Έγραψε: Αυτό δεν είναι απαραίτητα καλό στην Αθήνα τον Αύγουστο... Μα γιατί να μην έχουν κλιματιστικό πάνω; Huh Αν και δε νομίζω ότι θα τον άναβαν τέτοια εποχή, σε κάθε περίπτωση...

Οντως τον Ιουλιο και Αυγουστο με 38 και 40 βαθμους δεν θα ηταν οτι το καλυτερο να ανοιγει η οροφη και να ζαλιζει ο ηλιος τον κοσμο που θα ειναι επανω η εκτος εαν τα βγαζουν πρωινες ωρες μεχρι τις 10 και απογευματινες ωρες οπου και αυτο δεν ειναι απολυτα εφικτο.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)