Αξιολόγηση Θέματος:
  • 4 Ψήφοι - 4 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo Unvi Urbis 2.5DD (διώροφα)
#71
Όλοι επάνω κάθονται βλέπω!!!
Απάντηση
#72
Για χαζους τους περασες? Απολαμβανουν τη θέα!

Οι Λονδρεζοι, κατι ξερουν τοσα χρονια (και δεν εχουν και θέα) Big Grin
Απάντηση
#73

Τι αριθμό παρμπρίζ έχουν πάρει;
Οτι γραφει αριθμος πινακιδας 9948
Απάντηση
#74
9947, 9948, 9949, 9950 Smile
Απάντηση
#75
Παντως τωρα που ερχεται το καλοκαιρι νομιζω οτι θα υπαρχει συνωστισμος γι'αυτα τα λεωφορεια φανταστειτε ποσοι θα θελουν να ανεβουν στον επανω οροφο μιας που ανοιγουν και να απολαμβανουν την διαδρομη με τον φραπε στο χερι. Big Grin
Θα δουμε πως θα τα πανε και αυτα τα λεωφορεια.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#76
Δεν θα πάνε, το πρωί μόνο τα βγάζουν... Τα ψάχναμε για βόλτα, ένα χάσαμε επειδή δεν άνοιγε ο μαλάκας ο οδηγός την πόρτα 5 μέτρα πιο κάτω απο την στάση και μετά καταλήξαμε με GN!
Απάντηση
#77
Απαγορευεται να ανοιξει ο οδηγος την πορτα οταν εχει περασει την σταση.
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση
#78
Αν ήμασταν παππούδες πας στοίχημα οτι θα άνοιγε? Και επίσης λίγη ανθρωπιά δεν κάνει κακό... στο φανάρι μετα την αφέτηρία περίμενε. Και μιλάμε για την Ε22 που φεύγει κάθε μισή ώρα...
Απάντηση
#79
Αν θελουμε να ειμαστε τυπικοι, ναι, εχει δικιο ο Solaris Urbino. Απο την αλλη, μιλαμε για το φαναρι της Σινα. Anyway Smile
Απάντηση
#80
Βρε την γνωριζω την γραμμη και οχι δεν ανοιγουν οι περισσοτεροι, ειδικα σε ηλικιωμενους γιατι σπαει ο διαολος το ποδαρι του και ετσι οπως πανε να επιβιβαστουν καποιος θα πεσει και θα ριξουν το φταιξιμο στον οδηγο......, οποτε ουτε για αστειο δεν αναγνωριζουν οτι ειναι δικο τους το σφαλμα. Οταν το λεωφορειο απομακρυνθει απο την σταση και μια ωρα αργοτερα να φευγει το επομενο δεν εχει δικαιωμα ο οδηγος να ανοιξει.
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)