Αξιολόγηση Θέματος:
  • 4 Ψήφοι - 4 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo Unvi Urbis 2.5DD (διώροφα)
#21
           
Πηγη: Facebook
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση
#22
.....

Απο πισω ηταν πιο ωραιο...
Απάντηση
#23
Να τα παρει η Ραλλη και να κανουν αεροδρομια Big Grin . Εκτρωμα ειναι γενικα το αμαξι (ΙΣΠΑΝΟΣ Γαρρρ.....)
Πρεπει να επαθαν πολλοι ενα σοκ μολις το ειδαν χαχαχαχαχα
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση
#24
Αεροδρομια με αμαξι που εχει καγκελακια στα παραθυρα και πλαστικα παραθυρα?

Θα γελασει και το παρδαλό κατσικι.. Αντι να παρουν ημιαστικα λεωφορεια με μπαγκαζιερες, να μην διαλυουν τα αστικα που ειναι οριακα ικανα να κανουν τετοιες διαδρομες, συζητανε για αυτα εδω..

Εγω θα ελεγα να τα νοικιασουν σε καποια εταιρια που κανει ή θα κανει δρομολογια τουρισμου στην Αθηνα.
Απάντηση
#25
(25-09-2010, 02:27 PM)Cmaniac Έγραψε: Αεροδρομια με αμαξι που εχει καγκελακια στα παραθυρα και πλαστικα παραθυρα?

Θα γελασει και το παρδαλό κατσικι.. Αντι να παρουν ημιαστικα λεωφορεια με μπαγκαζιερες, να μην διαλυουν τα αστικα που ειναι οριακα ικανα να κανουν τετοιες διαδρομες, συζητανε για αυτα εδω..

Εγω θα ελεγα να τα νοικιασουν σε καποια εταιρια που κανει ή θα κανει δρομολογια τουρισμου στην Αθηνα.
Καλη η ιδεα σου. Αλλα ποσες εταιρειες ποια θα δραστηριοποιηθουν? Εχουμε τα κοκκινα δυοροφα τα ιδιωτικα και του δημου της ΑΘηνας που επιβαρυνουν κατα πολυ την κυκλοφορια στους δρομους Angry . Ετσι και αλλιως το κεντρο της Αθηνας απο τον Οκτωβρη και μετα συνεχεια κλειστο θα ειναι με πορειες οποτε τα βλεπω να αραζουν μεσα TongueTongue
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση
#26
Από 1/10 τα δύορωφα μεραφέρονται στο Μπραχάμι καταργούνται οι γραμμές Χ93-Χ95-Χ96 και ιδρύονται οι γραμμές Α,Α/,Β,Β/ όπως παλία!!!χαχαχα
Απάντηση
#27
σοβαρο ειναι αυτο ή αστειο ?
Απάντηση
#28
Αστείο!!!
Απάντηση
#29
χαχαχαχαχαχ

4 λεωφορεια να βγαλουν 3 γραμμες, ναι, εγω λεω οτι το εχουν ηδη υλοποιησει χαχαααχχαχα
Απάντηση
#30
Εγω λεω να μου το δωσουν να κανω ενα 909 ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΚΡΑΤ. ΝΙΚΑΙΑΣ ,να μαζεψω κανα δυο μπαλκονια στα μανιατικαBig Grin
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)