Αξιολόγηση Θέματος:
  • 4 Ψήφοι - 4 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo Unvi Urbis 2.5DD (διώροφα)
Και σημερα κυκλοφορυν xD Οσοι πιστοι κανουν βολτα.
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση
Ε ρε γέλιο που θα ρίξουμε έτσι και αρχίσει να ρίχνει μπόρα στα νότια!!!!!!!
114, 115, 149, 170, Ε22 (το Γ1 να 'ταν κι άλλο.........)
Απάντηση
Ξανακυκλοφορούν! Σήμερα είδα το #9950 αραγμένο στο κέντρο στην Ρήγα Φεραίου, στο Ε22.
Απάντηση
(12-11-2011, 06:16 PM)Giannis Έγραψε: Ξανακυκλοφορούν! Σήμερα είδα το #9950 αραγμένο στο κέντρο στην Ρήγα Φεραίου, στο Ε22.

Ειχα δει και εγω στην Γλυφάδα στο Ε22 προς τα τέλη Οκτωβρίου. Νομίζω ήταν το #9947.
Απάντηση
Νέες φωτογραφίες απο τον χρήστη patrinos

[Εικόνα: thumb_P1070930.jpg] [Εικόνα: thumb_P1070936.jpg] [Εικόνα: thumb_P1070938.jpg] [Εικόνα: thumb_P1070944.jpg] [Εικόνα: thumb_P1070945.jpg] [Εικόνα: thumb_P1070947.jpg] [Εικόνα: thumb_P1070950.jpg]
Απάντηση
19/4/11 κυκλοφόρησαν για πρώτη φορά, 19/4/12 γίνεται διαγωνισμός για την μισθωσή τους για 10 χρόνια.Tongue
http://et.diavgeia.gov.gr/f/osy/ada/%CE%...%9D0%CE%9F
Απάντηση
Να αναφέρω πως το ποσό της μίσθωσης είναι σκανδαλώδες ή βγαίνω off topic?
Κανονίστε να μου πειράξετε το 608rifle
Απάντηση
Την Πέμπτη ή την Παρασκευή που πέρασε, το απόγευμα, είδα το #9948 στο Ε22. Αυτό σημαίνει ότι δεν προχώρησε ο διαγωνισμός;
Απάντηση
Με αφορμή κάποια σχόλια στο γνωστό γκρουπάκι στον προσωποπάπυρο (όπως έγραψε χθες και ο nikos1991) περί των διώροφων, εφόσον η παράδοσή τους στην ΕΘΕΛ έγινε αφού είχε καταργηθεί η τουριστική 400, γνωρίζει κανείς αν υπήρχαν ή όχι νομικά περιθώρια, ώστε κατ' εξαίρεση στην άδεια κυκλοφορίας που τους δόθηκε να υπήρχε δυνατότητα και για όρθιους επιβάτες, που θα επέτρεπε τη λειτουργία του και ως κανονικών αστικών;

Άλλωστε, τα διώροφα της ΟΣΥ έχουν κάτω αρκετό χώρο στο κάτω μέρος, ικανό για να χωρέσει ένα Χ αριθμό όρθιων επιβατών. Και, απ' όσο θυμάμαι από τη μία φορά που έτυχε να επιβιβαστώ, όταν είχε δρομολογηθεί κάποιο από αυτά μία Κυριακή, το φθινόπωρο του '11, στο 171, αρκετοί έμεναν όρθιοι στο κάτω μέρος.
Απάντηση
Δεν υπαρχει προβλημα με τους ορθιους επιβατες στον κατω οροφο. Το προβλημα ειναι οτι η κατασκευη επανω (ουρανος) ειναι προσωρινη και δεν υπαρχει συστημα κλιματισμου (ψυξη-θερμανση) ωστε να μπορει ανετα ο επιβατης να μετακινηθει και δευτερον επικινδυνη (πλαστικα τζαμια και τεντα) γι αυτο δεν μπορουν να δρομολογηθουν οπως καποτε τα LEYLAND.
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)