Αξιολόγηση Θέματος:
  • 34 Ψήφοι - 4 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes-Benz Citaro
Ωραια η φωτο.Αλλα μια ερωτηση...τοσο μεγαλη ελλειψη υπαρχει στα b9l ωστε το 10 να παιρνει τοσα πολλα citaro καθε μερα;;;;
Απάντηση
Παιδιά γνωρίζει κανείς, πιο citaro λύθηκε το χειρόφρενο τσούλισε και τράκαρε στην Νέα Ελβετία την Κυριάκη; edit:Από το fb το έμαθα ναι
Απάντηση
Κανένα... Τουλάχιστον κανείς δεν είναι διατεθιμένος να το συζητήσει, ΑΝ ΣΥΝΕΒΗ!!!
Τεχνικά είναι αδύνατον να λυθεί το χειρόφρενο σε ένα σταθμευμένο και σβηστό λεωφορείο - ειδικά ένα Citaro το οποίο "μουλαρώνει" για ψύλλου πήδημα...
Ράδιο αρβύλα η πληροφόρησή σου - επειδή γνωρίζω και την πηγή και απ' ότι καταλαβαίνω συμμετέχεις και εσύ, να τους συστήσεις να είναι πιο προσεκτικοί στο τί γράφουν...
Απάντηση
Αυτά τα στρόγγυλα κάτω από τις ακτίνες στις πόρτες των citaro τι μπορεί να είναι; άμα τα γυρίσεις θα ανοίξει η πόρτα; και το ίδιο για τα εξωτερικά τα στρόγγυλα τα κόκκινα, που εκείνα αν δεν κάνω λάθος είναι έξοδος κινδύνου σωστά;.
Απάντηση
(23-10-2013, 08:57 PM)GiannisB Έγραψε: Αυτά τα στρόγγυλα κάτω από τις ακτίνες στις πόρτες των citaro τι μπορεί να είναι; άμα τα γυρίσεις θα ανοίξει η πόρτα; και το ίδιο για τα εξωτερικά τα στρόγγυλα τα κόκκινα, που εκείνα αν δεν κάνω λάθος είναι έξοδος κινδύνου σωστά;.

η περιεργεια εφαγε την γαταBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Απάντηση
(23-10-2013, 09:00 PM)Giannis B10M Έγραψε: η περιεργεια εφαγε την γαταBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

εμ τι Big Grin τα βλέπω τόσο καιρό και όλο ξεχνάω να ρωτήσω Big Grin
Απάντηση
Τα citaro γιατί πολλές φορές φαίνονται σαν καμπουριασμένα; και αυτήν την καμπούρα όπως την λέω εγώ, πατάει ο οδηγός ένα κουμπί και αλλάζει. Πχ το δεύτερο βαγόνι, ήτανε πως να το πω τώρα, σαν το πίσω μέρος να ήταν πιο ψηλό
Απάντηση
(23-10-2013, 11:31 PM)GiannisB Έγραψε: Τα citaro γιατί πολλές φορές φαίνονται σαν καμπουριασμένα; και αυτήν την καμπούρα όπως την λέω εγώ, πατάει ο οδηγός ένα κουμπί και αλλάζει. Πχ το δεύτερο βαγόνι, ήτανε πως να το πω τώρα, σαν το πίσω μέρος να ήταν πιο ψηλό
Εγώ έχω παρατηρήσει άλλο πράγμα.οτι εκεί που ειναι η φισουνα φαίνεται λες και ειναι έτοιμη να ακουμπήσει στον δρόμο...Και όχι μόνο σε citaro,αλλά και σε b7l και b10m...σε b9 ποτε δεν έχω δει παρόμοιο περιστατικό...
Απάντηση
Σήμερα το 938 το οποίο ήταν στο 3 κάθε φορά που ο οδηγός πατούσε το φρένο ακουγόταν ένα περίεργο βουητό από τι μπορεί να οφείλεται άραγε
Απάντηση
Στο 771 τοποθέτησαν, πάνω κάτι από τις τρεις τελευταίες πόρτες, μάλλον νέες κάμερες, που ήταν ορατές.
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)