Αξιολόγηση Θέματος:
  • 14 Ψήφοι - 3.21 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Απρόοπτα συμβάντα (βλάβες, ατυχήματα κλπ)
(26-09-2013, 11:02 AM)marios.ilioupoli Έγραψε: Το N2 #726 είχε την ατυχία να βρεθεί χθες το βράδυ πάνω στα επεισόδια που γίνονταν στην αρχή της Μεσογείων.

[Εικόνα: 1234023_10151610460431481_1727998219_n.jpg]

Τώρα που έκαναν ζημιές στο λεωφορείο έκαναν λίγο καλύτερο τον κόσμο. Ότι να 'ναι.
Απάντηση
Πριν από 3 τέταρτα περίπου στη Δάφνη, το 212 ετοιμαζόταν να φύγει με το υπ αριθμόν ..56 Solaris. Αφού έβαλε μπροστά, ο οδηγός το γκάζωσε παρατεταμένα σε πολύ ψηλές στροφές. Στη συνέχεια ξεκίνησε. Όταν όμως έφτασε στο φανάρι στο οποίο επρόκειτο να κάνει αριστερά το λεωφορείο δεν πήγαινε μπροστά αλλά του έφευγε πίσω όταν άφηνε το φρένο. Το γκάζωσε πάλι παρατεταμένα αλλά τίποτα. Το έσβησε, τα ξανάναψε το ξαναγκάζωσε και μετά μπόρεσε να φύγει..
Απάντηση
μπορει καποιος να μου εξηγησει τι παιζει με τα Ν1 και το "ανοιγοκλειμα" της πορτας?
Τοπικοποιηστε τα 622,815 στον ευαγγελισμο
Απάντηση
(26-09-2013, 02:26 PM)ecoj Έγραψε: Τώρα που έκαναν ζημιές στο λεωφορείο έκαναν λίγο καλύτερο τον κόσμο. Ότι να 'ναι.

Εγώ τώρα δεν μπορώ να καταλάβω, τι φταίνε τα λεωφορεία σχετικά με τα πολιτικά δρώμενα που συμβαίνουν τώρα; Αν είναι δυνατόν αντί να τα προσέξουμε λίγο περισσότερο τώρα που η χώρα δεν έχει λεφτά να αγοράσει άλλα λεωφορεία, ή για να βελτιωθούμε σχετικά με τις υπηρεσίες των συγκοινωνιών και όχι μόνο αυτοί πάνε και τα καταστρέφουν. Αυτά τα πράγματα δεν βοηθάνε κανέναν πόσο μάλλον την ίδια την χώρα, και είναι κρίμα
Απάντηση
Ανέβαινα απο Ηλιούπολη με αυτοκίνητο, γύρω στις 20.30 απόψε την Περιφεριακή Καρέα
Πριν το φανάρι που στρίβει για Καρέα ήταν σταθμευμένη
στη μέση του δρόμου η γκαζιέρα ΥΝΕ-9921 και ο οδηγός είχε κατέβει να
ανοίξει το πίσω μέρος ( μηχανή ). Μπροστά έγραφε ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟ.
Μου έκανε εντύπωση το μέρος, γιατί από εκεί δεν περνάει κάποια γραμμή.
Στα 20 μέτρα στο φανάρι, ερχόμενα απο την αντίθετη κατεύθυνση στρίβουν τα 203/204 που έχουν τέτοια οχήματα, αλλά στο σημείο αυτό δεν δικαιολογείται να βρίσκεται. Εκτός κι αν ήταν σχολασμένο και κατέβηκε απο άλλο σημείο στην Περιφερειακή.
Απάντηση
(28-09-2013, 10:14 PM)GiannisB Έγραψε: Εγώ τώρα δεν μπορώ να καταλάβω, τι φταίνε τα λεωφορεία σχετικά με τα πολιτικά δρώμενα που συμβαίνουν τώρα; Αν είναι δυνατόν αντί να τα προσέξουμε λίγο περισσότερο τώρα που η χώρα δεν έχει λεφτά να αγοράσει άλλα λεωφορεία, ή για να βελτιωθούμε σχετικά με τις υπηρεσίες των συγκοινωνιών και όχι μόνο αυτοί πάνε και τα καταστρέφουν. Αυτά τα πράγματα δεν βοηθάνε κανέναν πόσο μάλλον την ίδια την χώρα, και είναι κρίμα

Συμφωνώ
Απάντηση
πριν λιγο εμεινε το Ν2(666) στο γουδη στην γκανογιαννη ειχε ερθει και οχημα της οββο και το ειχε σηκωσει!!!
Τοπικοποιηστε τα 622,815 στον ευαγγελισμο
Απάντηση
(30-09-2013, 02:20 PM)Vasilis21 Έγραψε: πριν λιγο εμεινε το Ν2(666) στο γουδη στην γκανογιαννη ειχε ερθει και οχημα της οββο και το ειχε σηκωσει!!!

Πώς να μη μείνει με τέτοιο νόυμερο; Οι προληπτικοί στο Ελληνικό φρόντισαν να μη βάλουν το 3ο 6ρι στο Solaris Tongue
Κανονίστε να μου πειράξετε το 608rifle
Απάντηση
(30-09-2013, 02:29 PM)nikos1991 Έγραψε: Πώς να μη μείνει με τέτοιο νόυμερο; Οι προληπτικοί στο Ελληνικό φρόντισαν να μη βάλουν το 3ο 6ρι στο Solaris Tongue
ROFLROFLROFL
Τοπικοποιηστε τα 622,815 στον ευαγγελισμο
Απάντηση
Για τους Ηλιουπολίτες ή τους γνωρίζοντες τα τεκταινόμενα στην κεντρική πλατεία της πόλης, δεν προξενεί εντύπωση αυτό:
http://ilioupoli.likeathens.gr/?p=10190

Σήμερα είχε την ατυχία να αντιμετωπίσει πρόβλημα το N1 #212 ή #213 (δε φαίνεται ξεκάθαρα από τη φωτογραφία το τελευταίο ψηφίο). Άλλες φορές ανάλογο πρόβλημα έχουν συναντήσει και άλλα οχήματα που δρομολογούνται στη 237 και -όλως τυχαίως;- πάντα στο ίδιο σημείο!
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 5 Επισκέπτης (ες)