Αξιολόγηση Θέματος:
  • 14 Ψήφοι - 3.21 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Απρόοπτα συμβάντα (βλάβες, ατυχήματα κλπ)
Χθες γύρω στις 17:45 πέρασε τις πύλες του ΑΣ Ράλλη η Volvo #225 με τη συνδρομή του ΟΒΒΟ.
Κανονίστε να μου πειράξετε το 608rifle
Απάντηση
Χτες, το Ν2 551 του 732 κοκκαλο στην μεσαια λωριδα της Καματερου στην Πλ.Βαθη, με το κινητο συνεργειο πισω και μεσα στην βροχη να το φτιαξει..
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση
Στις φλογες τυλιχτηκε χτες το βραδυ το Ν2 723 του 051..
Το οχημα εχανε λαδια απο νωρις (στον Κηφισο ειχε μαυρισει το Τερμα) και στην Αχιλλεως προς Αθηνα ντουμανιασε.. Ευτυχως, η παρεμβαση της Πυροσβεστικης ηταν αμεση και το οχημα δεν καηκε ολοσχερως.. Το μερος του κινητηρα παντως, πρεπει να εχει καταστραφει..
Ενα απο τα χειροτερα αμαξια ηταν παντως..
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση
Για 2η συνεχόμενη μέρα το Ελληνικό είπε να κάνει τη διάφορα στο 250 στέλνοντας άλλο όχημα από τα #178-182 τα οποία είχαν γίνει μόνιμα (λόγω WiFi), όμως έπεσε θύμα βλάβης. Συγκεκριμένα, το N1 #237 ήταν γύρω στις 10:15 ακινητοποιημένο περίπου στο ύψος της Πληροφορικής, με κινητό συνεργείο πίσω του.
Απάντηση
(17-06-2015, 07:47 PM)marios.ilioupoli Έγραψε: Για 2η συνεχόμενη μέρα το Ελληνικό είπε να κάνει τη διάφορα στο 250 στέλνοντας άλλο όχημα από τα #178-182 τα οποία είχαν γίνει μόνιμα (λόγω WiFi), όμως έπεσε θύμα βλάβης. Συγκεκριμένα, το N1 #237 ήταν γύρω στις 10:15 ακινητοποιημένο περίπου στο ύψος της Πληροφορικής, με κινητό συνεργείο πίσω του.
Εχω δει και τα #111 #114 καποιες μερες
Απάντηση
Κλειστή η Αμαλίας αυτή την ώρα (λόγω αγώνα δρόμου), όμως η ΟΣΥ φροντίζει να κάνει αισθητή την παρουσία της, αφού ένα άτυχο 18μετρο Solaris έχει ακινητοποιηθεί με βλάβη μπροστά από το μνημείο του Αγνώστου Στρατιώτη!
[Εικόνα: hotel_grande_bretagne_a_luxury_collection_hotel.jpg]
Απάντηση
Το #8043 τραβιέται από ΟΒΒΟ στην Αχαρνών για Κ. Μύλο.
Απάντηση
Το τρόλει #7048 έμεινε στην Πατησίων (στο ύψος της Αγ. Μελετίου-ξέρει κανείς τι έκανε εκεί?) με ανοιχτά τα καπάκια στο πίσω μέρος του τρόλει.
Απάντηση
Η Volvάρα 195 του Β5 στις 2040 έμεινε στην Μεσογείων προς Αθήνα στο ύψος της Κατεχάκης από μίζα..
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση
Το 916 Solaris ψωφιο στην Παραλιακη στο υψος του "Fantasia"..
Μετά από κάποια χρόνια..
Και όπως λέει και η Ελένη, για όσους δεν με ξέρετε : ''Την άποψή μου, στα ίσια εγώ την λέω.. ''
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)