Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ALEXIS TOURS
#1
ΠΟΣΑ ΠΟΥΛΜΑΝ ΑΡΙΘΜΕΙ ΣΤΟ ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΌ ΤΟΥ???
Απάντηση
#2
(18-05-2013, 02:03 AM)sg3 Έγραψε: ΠΟΣΑ ΠΟΥΛΜΑΝ ΑΡΙΘΜΕΙ ΣΤΟ ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΌ ΤΟΥ???

8 κοματια εχει
Απάντηση
#3
Παλιότερα ο στόλος του ήταν αρκετά μεγαλύτερος.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#4
(23-05-2013, 02:01 AM)Konstantinos MercedesBenz Έγραψε: Παλιότερα ο στόλος του ήταν αρκετά μεγαλύτερος.
Ναι παλιοτερα ειχε 30 αυτοκινητα,επισεις παλιοτερα εφερνε αυτοκινητα μετχ/να απο χωρες τις ευρωπης τα οποια τα εκανε μεταποληση σε διαφορα νησια και διαφορους μικροιδιοκτητες.καποια απο αυτα εχει αγορασει η ΕΤΑΜ και η αλλη εταιρια το MG ΤΡΑΒΕΛ οι οποιες εταιριες τυγχανει να ειναι συγγενεις και πολυ παλιοτερα ηταν μια εταιρια η ΕΤΑΜ Αφοι Γασπαρατοι.
Απάντηση
#5
Την γνωρίζω αρκετά καλά την ιστορία αυτών των γραφείων, ήταν ένας από τους τουριστικούς κολοσσούς στα δυτικά προάστια της Αθήνας.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#6
(21-06-2013, 12:26 AM)Konstantinos MercedesBenz Έγραψε: Την γνωρίζω αρκετά καλά την ιστορία αυτών των γραφείων, ήταν ένας από τους τουριστικούς κολοσσούς στα δυτικά προάστια της Αθήνας.

ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΖΟ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΕΡΓΑΣΤΩ ΚΑΠΟΤΕ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΙΣ ΚΑΡΙΕΡΑΣ ΜΟΥ ΣΑΝ ΟΔΗΓΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΛΕΩΦΟΡΕΙΩΝ.
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)