Αξιολόγηση Θέματος:
  • 55 Ψήφοι - 2.73 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Στόλος ΟΑΣΘ και γραμμές
εγω σε ειπα γιατι ειναι εκει,τωρα αν εσυ θες να κανεις εικασιες τι να πω.
Εντάξει, μη νευριάζεις.. Απλώς η λογική μου λέει αυτά που έγραψα πιο πάνω. Και απ' ότι φαίνεται ούτε εσύ ξέρεις κάτι παραπάνω στο θέμα. Δεν είπα ότι έχεις άδικο σε αυτά που λες, κάθε άλλο. Δεν μπορεί όμως να δικαιολογηθεί αυτό το γεγονός μόνο από την δική σου πληροφόριση, δε νομιζεις?
Φιλικά πάντα...
καταρχας δεν νευριασα και δευτερον δουλευω στον οασθ και ξερω,δεν ξερω αν σε καλυψα.οτι αποριες εχεις ,μπορεις να με ρωτας
Οκ, οπότε οφείλω να σου ζητήσω συγγνώμη.
Κάποιες φορές όμως κι αυτός ο ΟΑΣΘ σε αφήνει με την απορία!! Rolleyes
(14-11-2012, 02:50 AM)damin26 Έγραψε: Οκ, οπότε οφείλω να σου ζητήσω συγγνώμη.
Κάποιες φορές όμως κι αυτός ο ΟΑΣΘ σε αφήνει με την απορία!! Rolleyes

οκBig Grin
Εγω βλεπω και πολλα 700αρια στον σαρακακη...αλλα γενικα τα volvo αντιμετωπιζουν πολλα προβληματα...
Το 9998 ξανά στο 64 τι συμβαίνει μπορεί να μου πει κανείς; όποιος έχει φώτο με αυτό το όχημα όποιος θέλει ας την ανεβάσει
(14-11-2012, 04:35 PM)GiannisB Έγραψε: Το 9998 ξανά στο 64 τι συμβαίνει μπορεί να μου πει κανείς; όποιος έχει φώτο με αυτό το όχημα όποιος θέλει ας την ανεβάσει

μπερδεμα της τηλαματικης ειναι,μην ψαχνεις καινουριο οχημα
(14-11-2012, 04:36 PM)Giannis B10M Έγραψε: μπερδεμα της τηλαματικης ειναι,μην ψαχνεις καινουριο οχημα

Είσαι σίγουρος; γιατί ο dimitris 84 στις παραπάνω δημοσιεύσεις είχε πει ότι πρόκειται για ένα setra δεν ξέρω τώρα τι να πιστέψω αλλα λίγο παράξενο μου φαίνεται να πάρει τουριστικό στην αστική έκδοση ο ΟΑΣΘ

Δες εδώ

(12-11-2012, 09:17 PM)dimitris84 Έγραψε: Ναι, πηρε ενα S431DT-L. Εκεινο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι το δρομολογησαν στο 64, για αλλη δουλεια το πηρανε...
πανε τοτε σε μια σταση και περιμενε το setrα..............


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 21 Επισκέπτης (ες)