Αξιολόγηση Θέματος:
  • 37 Ψήφοι - 2.68 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Αστικό ΚΤΕΛ Πατρών
https://www.instagram.com/p/Bs0aPk9hRm7/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=coit9dthmput

Σε αυτό το λινκ είναι το νέο απόκτημα της Πάτρας.
Απάντηση
(20-01-2019, 07:10 PM)GiannisB Έγραψε: https://www.instagram.com/p/Bs0aPk9hRm7/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=coit9dthmput

Σε αυτό το λινκ είναι το νέο απόκτημα της Πάτρας.

Κυκλοφορισε;
Απάντηση
Σήμερα εθεάθη στη κυκλοφορία 1 νέα σιταρονταλίκα αλλά επειδή ήμουν λίγο μακριά δε είδα τη αριθμό κυκλοφορίας έχει αλλά για αριθμό παρμπριζ νομίζω είναι Νο106 ή Νο107 χωρίς να είμαι σίγουρος
Απάντηση
(21-01-2019, 12:43 PM)Marios mersedes Έγραψε: Σήμερα εθεάθη στη κυκλοφορία 1 νέα σιταρονταλίκα αλλά επειδή ήμουν λίγο μακριά δε είδα τη αριθμό κυκλοφορίας έχει αλλά για αριθμό παρμπριζ νομίζω είναι Νο106 ή Νο107 χωρίς να είμαι σίγουρος

Υπάρχει μια σιταρονταλικα με αριθμο κυκλοφοριας ΑΖΙ-3809 σε συνεργείο στην περιοχή της λαχαναγορας...Μηπως είδες αυτή; Δεν παίζει το παρμπριζ που λες..Τα παρμπριζ που ειναι να φύγουν είναι τα 94, 96, 98 και κάποιο άλλο..Αργότερα φωτό στην γκαλερυ..Πιθανολογώ μοντέλο 2004..
Απάντηση
(20-01-2019, 07:28 PM)dimi4 Έγραψε: Κυκλοφορισε;

Όχι ακόμα..Αναμένεται..
Απάντηση
Τώρα έμαθα οτι έγινε αυξηση στόλου.. Αυτη που ειδες πιθανόν η Νο 118
Απάντηση
Είναι αυτό που έλεγα τις προάλλες ότι η 4η σιταρονταλίκα θα κάνει επέκταση στόλου και τελικά βγήκα αληθινός. Λογικό το βλέπω να αυξάνονται οι νταλίκες γιατί αυξάνονται και οι φοιτητές στην Πάτρα και με την ίδρυση της νομικής σχολής θα αυξηθούν και άλλο οι φοιτητές οπότε να μην αποκλείουμε το ενδεχόμενο να αυξηθούν και άλλο οι νταλίκες τα επόμενα χρόνια
Απάντηση
(21-01-2019, 07:08 PM)Marios mersedes Έγραψε: Είναι αυτό που έλεγα τις προάλλες ότι η 4η σιταρονταλίκα θα κάνει επέκταση στόλου και τελικά βγήκα αληθινός. Λογικό το βλέπω να αυξάνονται οι νταλίκες γιατί αυξάνονται και οι φοιτητές στην Πάτρα και με την ίδρυση της νομικής σχολής θα αυξηθούν και άλλο οι φοιτητές οπότε να μην αποκλείουμε το ενδεχόμενο να αυξηθούν και άλλο οι νταλίκες τα επόμενα χρόνια

Δεν κόβεται τίποτα. Αύξηση στόλου Νο118, Νο119 & Νο120. Ήρθε και το Νο70..Τρίπορτο Citaro.
Απάντηση
Έχει μείνει 1 ακόμη σιταρονταλίκα η 4η να δούμε τι θα κάνει η 4η
Απάντηση
(21-01-2019, 07:48 PM)Marios mersedes Έγραψε: Έχει μείνει 1 ακόμη σιταρονταλίκα η 4η να δούμε τι θα κάνει η 4η

Αυτή μάλλον θα πάει για τη Νο98..Είναι παρατημένη και της έχουν πάρει πράγματα από πάνω..
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)