Αξιολόγηση Θέματος:
  • 37 Ψήφοι - 2.68 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Αστικό ΚΤΕΛ Πατρών
Στο αμαξοστάσιο της ΕΑΛΠ θεάθηκε και 4η σιταρονταλίκα η οποία είναι τετράπορτη δηλαδή έχει 4 δύφιλες πόρτες
Απάντηση
(15-12-2018, 05:06 PM)Marios mersedes Έγραψε: Στο αμαξοστάσιο της ΕΑΛΠ θεάθηκε και 4η σιταρονταλίκα η οποία είναι τετράπορτη δηλαδή έχει 4 δύφιλες πόρτες

Εισαι σιγουρος οτι ειναι 4η και δεν ειναι καμια που ετοιμάζεται; Γιατι απο οσο ξερω υπαρχει και ενσ 12μετρο για αντικατασταθει το 75..Σημερα και χτες εκανε εμφανιση μετα απο καιρο το 116..Λετε να αντικατασταθει το 12μετρο citaro με νταλικα;
Απάντηση
(15-12-2018, 10:48 PM)patrinos Έγραψε: Εισαι σιγουρος οτι ειναι 4η και δεν ειναι καμια που ετοιμάζεται; Γιατι απο οσο ξερω υπαρχει και ενσ 12μετρο για αντικατασταθει το 75..Σημερα και χτες εκανε εμφανιση μετα απο καιρο το 116..Λετε να αντικατασταθει το 12μετρο citaro με νταλικα;

Ναι είμαι σίγουρος ότι είναι 4η. Τώρα από εκεί και πέρα δεν ξέρω τι θα κάνει. Ο χρόνος θα δείξει
Απάντηση
Ξέμεινε το Αλεξανδρακι Νο75 στο κέντρο της Πάτρας.Λέτε να ήταν το τελευταίο του δρομολογίο;
Απάντηση
(15-12-2018, 11:39 PM)patrinos Έγραψε: Ξέμεινε το Αλεξανδρακι Νο75 στο κέντρο της Πάτρας.Λέτε να ήταν το τελευταίο του δρομολογίο;

Απ ότι κοίταξα το 12μετρο σιτάρο δεν έχει πάρει ακόμα πινακίδες και αριθμό παρμπριζ. Σήμερα που πήγα μια βόλτα στο αμαξοστάσιο το είδα και αυτό.
Απάντηση
(15-12-2018, 11:46 PM)Marios mersedes Έγραψε: Απ ότι κοίταξα το 12μετρο σιτάρο δεν έχει πάρει ακόμα πινακίδες και αριθμό παρμπριζ. Σήμερα που πήγα μια βόλτα στο αμαξοστάσιο το είδα και αυτό.

Με το man τι έγινε;;;
Απάντηση
(15-12-2018, 11:50 PM)dimi4 Έγραψε: Με το man τι έγινε;;;

Δεν ξέρω γιατί είναι στην μεριά που είναι η ΑΣΕΠΑ και εμένα δεν με βολεύει να πηγαίνω και εκεί βόλτα γιατί το σπίτι μου είναι κοντά στο αμαξοστάσιο της ΕΑΛΠ οπότε με βολεύει πιο πολύ το αμαξοστάσιο της ΕΑΛΠ. Πιστεύω ότι ο Patrinos μπορεί να ξέρει περισσότερες πληροφορίες για το man
Απάντηση
Ούτε και γω ξέρω τι γίνεται με το ΜΑΝ αλλά πιστεύω οτι είναι η αντικατάσταση του 70..Το Αλεξανδράκι Νο75 είναι και πάλι στην υπηρεσία.
Απάντηση
Έτυχε να μπω στο Νο116 το οποίο είναι citaro κατασκευής σε εργοστάσιο της Γαλλίας μοντέλο 2003. Απογοήτευση..
Απάντηση
(22-12-2018, 03:56 PM)patrinos Έγραψε: Έτυχε να μπω στο Νο116 το οποίο είναι citaro κατασκευής σε εργοστάσιο της Γαλλίας μοντέλο 2003. Απογοήτευση..

Δηλαδή αν επιτρέπεται τι αρνητικά έχει από μέσα?
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 3 Επισκέπτης (ες)