Αξιολόγηση Θέματος:
  • 18 Ψήφοι - 1.83 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Παραλαβές νέων λεωφορείων από τον ΟΑΣΘ
Μπορει να ερθουν μοιρασμενα...20 iveco και 20 volvo και απο τα volvo τα 5 να πανε φοινικα...Αλλα κατσε,να γινει ο διαγωνισμος να αποφασισουν τη μαρκα λεωφορειων που θα φερουν..Σε λιγο χρονικο διαστημα θα ξερουμε...Παντως εγω θα προτιμουσα citelis αρθρωτο...τα εχω δει σε εικονες...ειναι κουκλια... :p
Απάντηση
Μπορεί όμως να έρθουν 20 mercedes και 25 solaris ή το αντίστροφο δεν ξέρουμε ακόμα τι θα γίνει μέχρι τον επόμενο διαγωνισμό
Απάντηση
Τα solaris δεν μου πολυ αρεσουν...Θα προτιμουσα irisbus citelis αρθρωτο... Wink
Απάντηση
Εννοώ για τα μονά τι θα είναι αλλά citelis 18m δεν με χαλάει
Απάντηση
Τα 15 citaro που θα έρθουν τον Φεβρουάριο του 2012 θα πάνε στο 72 το είπε ο πρόεδρος του ΟΑΣΘ στην εκπομπή πάρτε θέση στο TV 100
Απάντηση
Για το 32 και το 8 ειπε τιποτα ο προεδρος??Ας τα δωσουν στο 72...οταν ομως τα σπασουν τα μικρα παιδακια που πετανε πετρες και αυγα στα λεωφορεια,θα δω τι θα πει ο προεδρος μετα....
Απάντηση
ναι και τα 100αρια καλα ειναι...εγω περιμενω ομως να δω τα καινουργια iveco..εχω περιεργια να δω αν ειναι citelis η κατι αλλο...
Απάντηση
Και εγώ το ιδίο θα έχουν φτάσει στο αμαξοστάσιο;
Απάντηση
την δευτερα 29/8 που μπηκα μεσα στο αμαξοστασιο δεν ειδα καινουριες παραλαβες.
Απάντηση
λογικα τωρα αυτες τις μερες θα αρχισουν να ερχονται τα iveco...μεχρι να τα ετοιμασουν να τα τους περασουν τηλεματικες και τα αλλα προσθετα θα παρει 1 μηνα μεχρι να κυκλοφορησουν....αμα μπορει καποιος να μας ενημερωσει αν ηρθαν τα καινουργια iveco οταν τα δει και εχουν ερθει φυσικα...και καμια φωτο δεν ειναι κακη ιδεα...
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)