Αξιολόγηση Θέματος:
  • 13 Ψήφοι - 2.62 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leoforeia.gr - Αποκλεισμοι / Προαγωγες μελων
#1
14:20 18/10/2009
Ο χρηστης panagiotis k αποκλειεται απο την ιστοσελιδα για 3 ημερες εξ αιτιας της παραβατικης συμπεριφορας συμφωνα με τους ορους χρησης της Ιστοσελιδας.
#2
23:48 23/11/2009
3ημερος αποκλεισμος του χρηστη irizarb12 για διπλη εγγραφη [irizar - irizarb12]
Μετα το περας του αποκλεισμου μονο ο λογαριασμος Irizarb12 θα μπορει να χρησιμοποιηθει απο τον χρηστη.
#3
Επειτα απο ελεγχο διαπιστωθηκαν διπλοι λογαριασμοι απο τους aliance και georpap

Ο χρηστης aliance εχει ταυτοσημα στοιχεια με τον χρηστη magirus, ενω
Ο χρηστης nikgrs εχει ταυτοσημα στοιχεια με τον χρηστη georpap, ενω παλιοτερα εχει δραστηριοποιηθει και ως χρηστης orlandi.

Να επικοινωνησουν μαζι μου με pm το μεγιστο εντος μιας εβδμαδας, ειδαλλως θα αποκλειστουν και οι δυο λογαριασμοι.

Θα ειδοποιηθουν και οι 2 χρηστες με email την τέταρτη μερα εξαιρουμενης της σημερινης.
#4
15/2/2009
Απο σημερα ο χρηστης Solaris Urbino 18 αναβαθμιζεται σε VIP User.
Η συμπεριφορα του στα θεματα της gallery ηταν υποδειγματικη και η θεση του αξιζει.

Καλα ανεβασματα!
#5
(15-02-2010, 10:45 PM)Cmaniac Έγραψε: 15/2/2009
Απο σημερα ο χρηστης Solaris Urbino 18 αναβαθμιζεται σε VIP User.
Η συμπεριφορα του στα θεματα της gallery ηταν υποδειγματικη και η θεση του αξιζει.

Καλα ανεβασματα!

Ευχαριστω πολυ! Εγινα και γω μωβ! Δεν ανεβαζω τη φωτο για να μην ξεφτυλιστω και στο φορουμ TongueTongue
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
#6
12:20 - 10/3/2010
Μονοημερος αποκλεισμος του χρηστη thomas88kon, για την χρηση greeklish σε πανω απο 20 απανωτα σχολια (διεγραφησαν) χωρις προφανη λογο.
#7
29/4/2010
Ο Χρήστης patrinos αναβαθμιζεται σε VIP User, αφου απεδειξε εμπρακτα και επανειλημμενα πως εχει κατανησει πληρως την διαδικασια προσθηκης φωτογραφιων στο leoforeia.gr.

Ας του ευχηθουμε καλες προσθηκες!
#8
Συγχαρητηρια Πατρινε! Εισαι και εσυ ενας μωβ Big Grin
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
#9
Μπράβο στον πατρινό, καλά ανεβάσματαSmile
#10
14/5/2010

Επειτα απο περιοδικο ελεγχο στην βαση δεδομενων, οι χρηστες Theo 0404! και Theo 0404! διαγραφονται, λογω διπλης εγγραφης και μηδενικης δραστηριοτητας στις σελιδες του leoforeia.gr


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)