Αξιολόγηση Θέματος:
  • 7 Ψήφοι - 3.43 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renault Agora CNG
#1
Προσπάθησα να βρω το σωστό θέμα, δεν το βρήκα και το δημιούργησα.

Είδα σήμερα στην Κηφισίας ένα γερανό της ΟΒΒΟ να τραβάει την γκαζιέρα 7057.
Απάντηση
#2
Ειναι λιγα τα ψωμια τους.

Οι πρωτες γκαζιερες μαλλον πανε προς αποσυρση... Blush
Απάντηση
#3
Να μείνουν λίγο ακόμα να στείλουμε τα Ν1 για ανακατασκευή στην ΕΛΒΟ ( αλλά σοβαρή μην τα κάνουν να κοπανάνε σαν Ν2) και μετά θριάσειο κατευθείαν...
Απάντηση
#4
(23-09-2010, 10:40 PM)abc Έγραψε: Είδα σήμερα στην Κηφισίας ένα γερανό της ΟΒΒΟ να τραβάει την γκαζιέρα 7057.

Μήπως είχε βλάβη;

(23-09-2010, 11:51 PM)Cmaniac Έγραψε: Ειναι λιγα τα ψωμια τους.
Οι πρωτες γκαζιερες μαλλον πανε προς αποσυρση... Blush

Κιόλας; Μόνο 8 ετών είναι. Ή είναι πια τόοοοοοοοοσο σκάρτες που τις διώχνουν τόσο νωρίς;
Απάντηση
#5
εχω προσεξει οτι οι γκαζιερες της ανθουσας ειναι σε πολυ καλυτερη κατασταση απο αυτες των ανω λιοσιων
Τοπικοποιηστε τα 622,815 στον ευαγγελισμο
Απάντηση
#6
(23-09-2010, 10:40 PM)abc Έγραψε: Προσπάθησα να βρω το σωστό θέμα, δεν το βρήκα και το δημιούργησα.

Είδα σήμερα στην Κηφισίας ένα γερανό της ΟΒΒΟ να τραβάει την γκαζιέρα 7057.

Σε κυκλωμα με ρωσσοποντιους ειναι. Σιγα μην εμενε αθικτη..... Αυτα που εχω γραψει και εχω τονσει πολλες φορεςTongueBig Grin
Παντως κατι ακουσα οτι θα ξαναβγουν οι παλιες γκαζιερες οταν δημιουργηθει νεο αμαξοστασιο και το ποιο κουφο ειναι οτι η τοποθεσια θα ειναι μαλλον στον Ασπροπυργο??Huh (Ειδικα για το τελευταιο το γραφω με πολλες επιφυλαξεις)
Μπορείτε να δείτε τα βίντεο μου
Υou can see my videos : στο/at TMantzas
Απάντηση
#7
(23-09-2010, 11:51 PM)Cmaniac Έγραψε: Ειναι λιγα τα ψωμια τους.

Οι πρωτες γκαζιερες μαλλον πανε προς αποσυρση... Blush

Έλεος!!! έλεος δλδ!!! μην λέμε ότι θέλουμε. Περιμένουν πολλά σαράβαλα από πίσω για να φύγουν πριν να φύγουν οι γκαζιέρες. Υπολογίστε άλλα 5-6 χρόνια και μετά το ξανασυζητάμε
Απάντηση
#8
(23-09-2010, 11:51 PM)Cmaniac Έγραψε: Ειναι λιγα τα ψωμια τους.

Οι πρωτες γκαζιερες μαλλον πανε προς αποσυρση... Blush

Δε νομίζω ότι η οικονομική κατάσταση στην οποία βρίσκεται η χώρα, επιτρέπει τέτοιες απερίσκεπτες ενέργειες.
ΕΛΒΟ-Δημιουργώντας Ελληνικά
Να χτυπηθεί ριζικά η παράνομη στάθμευση.
Η κρίση θα βοηθήσει κάπως, να "αγαπήσουμε" τις συγκοινωνίες και ιδίως το τρένο.
Απάντηση
#9
Εδώ ακόμα δεν θα φύγουν τα Ν1 και τα vanhoolakia, μιλάμε για οχήματα του 2001? πες τα ρε elbo.
Απάντηση
#10
Εχουν παραδωσει πνευμα, μια προς μια και δεν συμφερει η επισκευη τους.

Οι πρωτες εχουν ηδη αποσυρθει και ειναι στο Θριασειο. Αυτο ειναι γνωστο.

Θα το σκεφτομουν τριπλα πριν το ανεφερα, αλλα η πηγη ειναι πολυ "μεσα" στα πραγματα. Το μονο που θα μπορουσα να φερω ως ψεγαδι ειναι να αναφεροταν στις πρωτες μονο που οντως δεν μπορουν ουτε να παρουν μπρος..
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)