Αξιολόγηση Θέματος:
  • 9 Ψήφοι - 2.67 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Δήμος Χαϊδαρίου
#21
Οντως το ενα Ικαρι που ειδα ειχε πολλα μπιχλιμπιδια.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#22
Kαι τα δυο έχουν πολλά μπιχλιμπίδια. Λατέρνες τα έχουν κάνει, ο φάρος τους λείπει μόνο για να δέσει το γλυκό. Και όσο για τα δρομολόγια, εγώ όποτε περνάω από κει απ' το μεσημέρι και μετά ΠΑΝΤΑ είναι μέσα και τα 2. Και περνάω κάθε μέρα.
Επειδή βγήκαμε off topic και θα μας την πούνε, είδα τον ίκαρο του Χαϊδαρίου στις φώτο. Πρέπει να του έχουν αλλάξει χρωματισμό, αν κάνω λάθος διορθώστε. Πάντως είναι πολύ πιο όμορφος απ' της νίκαιας και δεν ήξερα ότι τον είχαν κρατήσει έστω και για καβάντζα
Απάντηση
#23
Ναι το εχει ακομα ο Δημος ειναι εφεδρικο μαζι με μια απο της μιδες τωρα προσφατα του εχουν αλλαξει χρωματισμο αλλα οταν ανεβαινει στο Δασος βογγαει μεγαλες ανηφορες και δυσκολευεται.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#24
Είναι και 27 χρονών. Τα 'χει τα χρόνια του. Χαρά στο κουράγιο του που ακόμα, έστω και έτσι, βγαίνει που και που. Τον έχουν κάνει όμως όμορφο, σε αντίθεση με της νίκαιας που τα θεωρώ λατέρνες έτσι όπως είναι
Απάντηση
#25
Εχεις δικιο ειναι γερικο λεωφορειο εχει και καποια ψιλοπροβληματα με τις πορτες και συγκεκριμενα με την τελευταια που κολλαει, οταν κανω την βαρδια στην δημοτικη και το βγαζω στην Καβαλας προς Δαφνι παω κυριος! εχουμε και ενα της Σταγερ που ειναι σε αψογη κατασταση σε λευκο με μια μπλε λωριδα κατω απο τα παραθυρα και εσωτερικα στα καθισματα εχει μπει ενυσχιση με υφασμα επανω και ειναι τζετ! αλλα δεν πολυ βγαινει για δρομολογια και ειναι αραγμενο πανω απο το στρατοπεδο.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#26
kωνσταντινε θελω να με πας βολτα με τα ικαρια...ειδοποιησε αν μπορεις οποτε τα ξανακυκλοφορισουν!
Απάντηση
#27
(13-10-2010, 12:33 AM)Kostas Steyr Hellas Έγραψε: kωνσταντινε θελω να με πας βολτα με τα ικαρια...ειδοποιησε αν μπορεις οποτε τα ξανακυκλοφορισουν!

Εγινε φιλε Κωστα οποτε δρομολογηθουν παλι θα σε ειδοποιησω με πμ και θα σε παω βολτα και οποιος αλλος θελει, το δρομολογιο ειναι 50 λεπτα το ικαρι ανεβαινει βουνα περναει απο αλση εθνικη οδο προς Δαφνι και μετα Σκαραμαγκα και Παλασκα ειναι ολα τα λεφτα και μετα το τελος της βαρδιας για τσιπουρακι στον λοφο του Προφητη Ηλια στο Χαιδαρι με θεα ολη την Αθηνα και τον Πειραια, τωρα μονο τα VAN HOOL στην γραμμη 1 και τα Mersedes Cito στην γραμμη 2Shy.
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#28
και σε μένα φίλε konstantine. Άντε όλοι μαζί Smile
Απάντηση
#29
http://1.bp.blogspot.com/_U2FQaHZ2t9I/TK...C_0282.JPG http://3.bp.blogspot.com/_U2FQaHZ2t9I/TK...C_0276.JPG http://3.bp.blogspot.com/_U2FQaHZ2t9I/TK...C_0259.JPG http://4.bp.blogspot.com/_U2FQaHZ2t9I/TK...C_0263.JPG Το φωτογραφικο υλικο ειναι απο το Blog επι-δεξιος [ψαλτης].
''Νομίζω ότι οι ιοί των κομπιούτερ θα πρέπει να θεωρηθούν ζωή. Αποκαλύπτει πολλά για την ανθρώπινη φύση το γεγονός ότι η μόνη μορφή ζωής που φτιάξαμε μέχρι σήμερα είναι καθαρά καταστροφική. Φτιάξαμε ζωή κατ’εικόνα και ομοίωσίν μας.''

Stephen Hawking.

[Εικόνα: 111acb66226bcdeaaebaa87be280636b_amg_log...z_logo.jpg]
Απάντηση
#30
Αν και τα εχω βρισει αρκετα αυτα τα λεωφορεια για την ανικανοτητα τους ν ανεβουν μια ανηφορα.. Το λυπηθηκα.

Εχει αρκετη ζημια.. Sad
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)