Leoforeia.gr | Forum
We are back, and we are new! - Εκτυπώσιμη Έκδοση

+- Leoforeia.gr | Forum (https://leoforeia.gr/forum)
+-- Συζήτηση: Περί Leoforeia.gr (https://leoforeia.gr/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Συζήτηση: Ανακοινώσεις - Σχόλια - Αποψεις - Προτάσεις (https://leoforeia.gr/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Θέμα: We are back, and we are new! (/showthread.php?tid=7952)

Σελίδες: 1 2 3 4 5


RE: We are back, and we are new! - Giannis - 23-12-2013

(23-12-2013, 03:43 PM)'abc' Έγραψε: Πώς μπορώ να δω τις νέες δημοσιεύσεις;

 

Forums (στην πάνω μπάρα, ανάμεσα στο home και στην αναζήτηση) --> Νέα μηνύματα

 


RE: We are back, and we are new! - aquasonic - 24-12-2013

(23-12-2013, 10:29 PM)'GiannisB' Έγραψε: Καλορίζικό και από εμένα το νέο forum πολύ καλή δουλεία. Υπάρχει και πρόβλημα, εκεί όταν στέλνω προσωπικά μηνύματα για να πάω να γράψω κείμενο δεν γίνεται να το μεγαλώσουμε το πεδίο για να είναι πιο ευχάριστο;  

 


Γιαννη, στα δεξια του κουτιου που γραφεις, υπαρχουν 2 βελακια (ενα πανω ενα κατω). Το κατω οριζει το υψος του κουτιου, ενω το πανω κλεινει τις μπαρες εργαλειων. Αμα κλεισεις τις μπαρες και το τραβηξεις αρκετα, μεγαλωνει αρκετα!
 


RE: We are back, and we are new! - GiannisB - 27-12-2013

Επίσης ένα άλλο πρόβλημα που το βλέπω και από το προηγούμενο forum, είναι όταν σε απαντάνε στα προσωπικά μηνύματα και πάς να απαντήσεις δεν σβήνονται τα προηγούμενα guote πχ στέλνω με απαντάνε ξανά στέλνω με ξανά απαντάνε στο τελευταίο αν δεν τα σβήσεις εσύ ή ο άλλος όταν σε απαντάνε φαίνονται και τα προηγούμενα μηνήματα μαζί. Αυτό δημόσια δεν συμβαίνει 


RE: We are back, and we are new! - aquasonic - 27-12-2013

Nαι. Αυτος ειναι ο τροπος λειτουργιας.


RE: We are back, and we are new! - aquasonic - 10-01-2014

Μολις τελειωσαμε με τα μεγαλα bugs του forum, το drop down λειτουργει κανονικα μεσα στα κειμενα, επαναφεραμε τον παλιο (και καλυτερο κατ'εμε) κειμενογραφο που ειναι λιγοτερο πολυπλοκος, οπως και την γρηγορη και πληρη τροποποιηση. Αν αντιμετωπισετε καποιο προβλημα ενημερωστε!


RE: We are back, and we are new! - AstikosVolou4780 - 10-01-2014

[img]images/smilies/biggrin.gif[/img] Πως γινεται να ανεβάζω φωτό στις απαντήσεις μου;

 


RE: We are back, and we are new! - aquasonic - 10-01-2014

Υπαρχει ενα συγκεκριμενο εικονιδιο στις επιλογες απαντησης, αλλα καλυτερα να ανεβασετε την φωτογραφια στην ανοιχτη γκαλερη και να προσθεσετε το λινκ εδω


RE: We are back, and we are new! - dimangelid - 13-01-2014

Δεν μπορεί κάποιος να δημοσιεύσει post από την γρήγορη απάντηση... Μόλις πατήσω δημοσίευση απάντησης πετάει το παρακάτω:
 

 


RE: We are back, and we are new! - GeorgIrisbus - 15-01-2014

Συγγνώμη αν δεν είναι κατάλληλη ενότητα αλλά ήθελα να ρωτήσω αν είναι σωστή η εμφάνιση του site όπως βγαίνει στο browser μου ή πρέπει να κάνω κάτι.

Επισυνάπτω και ένα screenshot.


RE: We are back, and we are new! - aquasonic - 15-01-2014

Ναι ετσι πρεπει να τρεχει -για την ωρα-

Δυστυχως ειμαι πολυ πιεσμενος χρονικα για να προλαβω να διορθωσω ορισμενα προβληματα, οπως τους κομμενους τιτλους και τα σωστα εικονιδια αριστερα! Σορρυ!