Leoforeia.gr | Forum

Πλήρης Έκδοση: Ποιοί τύποι λεωφορείων κυκλοφορούν στην Θεσσαλονίκη - 2020
Επί του παρόντος βλέπετε μία λιτή έκδοση του περιεχόμενού μας. Θέαση πλήρης έκδοσης με κατάλληλη διάταξη.
446 στο 5
694 στο 12
667 στο 14
403 στο 28
Το 258 στο 34.
Το 575 στο 80.
Επίσης, στο 69 σήμερα είχε Citaro 1ης γενιάς.
Είμαι περίεργος να δω αν θα κυκλοφορεί πουθενά το 368 μετά την παραχώρηση του 79 στα ΚΤΕΛ ή αν θα μείνει καθαρά για αναπληρωματικό του 50...
Επίσης θα έχει ενδιαφέρον να δούμε αν και σε ποιες γραμμές γίνουν ανακατατάξεις οχημάτων μετά την παραχώρηση όλων των γραμμών στα ΚΤΕΛ (πχ το 18 σαν γραμμή με χρεωμένα οχήματα μεγάλης ηλικίας (B7R) ίσως και να χρεωθεί πιο καινούρια οχήματα μετά την ολική παραχώρηση γραμμών σε ΚΤΕΛ...) Ο καιρός θα δείξει...
(19-03-2020, 10:32 PM)thanossalonika Έγραψε: [ -> ]Είμαι περίεργος να δω αν θα κυκλοφορεί πουθενά το 368 μετά την παραχώρηση του 79 στα ΚΤΕΛ ή αν θα μείνει καθαρά για αναπληρωματικό του 50...
Επίσης θα έχει ενδιαφέρον να δούμε αν και σε ποιες γραμμές γίνουν ανακατατάξεις οχημάτων μετά την παραχώρηση όλων των γραμμών στα ΚΤΕΛ (πχ το 18 σαν γραμμή με χρεωμένα οχήματα μεγάλης ηλικίας (B7R) ίσως και να χρεωθεί πιο καινούρια οχήματα μετά την ολική παραχώρηση γραμμών σε ΚΤΕΛ...) Ο καιρός θα δείξει...
368 έχει αρπάξει φωτιά
Πότε έγινε αυτό; Και μιλάμε για ολική καταστροφή ή είναι επισκευάσιμο;
(19-03-2020, 10:44 PM)thanossalonika Έγραψε: [ -> ]Πότε έγινε αυτό; Και μιλάμε για ολική καταστροφή ή είναι επισκευάσιμο;
Τις τελευταίες ημέρες μου το είπαν , δεν μπόρεσα να μάθω αν είναι επισκευάσιμο. Θα μάθω περισσότερα όμως περισσότερα επ αυτού
Το 50 δεν λειτουργεί προσωρινά οπότε δεν θα έμπαινε το 368.
507 στο 84
445 στο 2Κ